Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Kastamonu Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Kastamonu Merkez konusu Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Hakkında - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu İletişim - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Resimleri

Kastamonu Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YILDIRIM BEYAZIT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Esentepe Mahallesi Şehit Şerifebacı Caddesi Çağrı Sokak No:53 Kastamonu
    Telefon Numarası: 3662143048

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş