Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Çubuk Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Çubuk Ankara konusu Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Hakkında - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Tanıtım - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Resimleri - Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu İletişim

Okulumuz 1928 yılında yapılmış olup ; 48 şube, 4 anasınıfı , 1 fen bilgisi laboratuvarı , 2 bilgisayar laboratuvarı , 1 müzik odası , 1 resim atölyesi , 1 teknoloji tasarım işliği , 1 çok amaçlı toplantı salonu 2 öğretmenler odası , 1 kütüphane , 5000 m2 oyun sahası (voleybol,basketbol,futbol) , 1 kantin’den oluşmaktadır.

A , B ve C blok olmak üzere 3 binamız bulunmaktadır.Personel sayımız 30 Sınıf Öğretmeni , 26 Branş Öğretmeni , 5 idareci , 2 Hizmetli ve 1 Memur.

Okulumuz Yıldırım Beyazıt mahallesinde olup Ankara'ya 40 km ilçe merkezine 500 metre uzaklıkta olup 1.2.3.4. sınıflar öğlenci ,5.6.7.8. sınıflar da sabahçı olarak ikili öğretim yapmaktadır

Vizyonumuz ortak hedef ve inançları ifade etmekte ve uzun vadede ulaşılmak istenen yer ve durumu incelenecek yönü göstermektir.

Misyonumuz çağdaş bir dünya insanı yetiştirmek için en kaliteli eğitim öğretimi sunmaktır.

İLETİŞİM

Adres :

M.E.B. Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Ankara Bulvarı

Fatih Sokak

Çubuk/ANKARA

Telefon :

0312 8371058 -8374805

Fax:

0312 8375959

http://cubukyildirim.meb.k12.tr/

Bu Sayfayı Paylaş