Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 15 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya konusu Yıgar İlköğretim Okulu Hakkında - Yıgar İlköğretim Okulu Tanıtım - Yıgar İlköğretim Okulu Resimleri - Yıgar İlköğretim Okulu İletişim

Yıgar İlköğretim Okulu Konya Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıgar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıgar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıgar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yıgar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yıgar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Yığar İlköğretim Okulu 1964 yılında eğitim-öğretime başlamış.Okulumuz adını bulunduğu köyden almıştır.2006 yılında 2 öğretmenle eğitim-öğretim veren okulumuzun 2007 yılında öğrenci sayısının azalmasıyla öğretmen sayısı da 1’e indirilmiştir.Şuan bir müdür yetkili sınıf öğretmeni ile okulumuz eğitim –öğretime devam etmektedir. 1., 2. ve 3. sınıflar birleştirilmiş sınıfta okutulmaktadırlar.

Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YIGAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yiğar Köyü Yunak
    Telefon Numarası: 3328534039
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Yıgar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - ]www.yunak meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş