Yüreğimdesin..

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Yüreğimdesin.. konusu Sana yazmaya çalıştığım şu kelimelerdeki ifadeler eksik, kelimeler yaralı biliyorum..Tam, tamına anlatamadığım içinde kelimeler cılız..Hiç bir harf taşımıyor, anlatamıyor, tanımlayamıyor sana karşı olan bu duygularımı... Sevda denizinin ortasında, derin acılar hisseder mi hiç insan? Neşeli gülümsemelerin içine, hüznü yerleştirir mi durup dururken..Gözlerine yaş damlacıkları, diline sitemli sözler, yüreğine burukluk, çöreklenir kalır mı aylar boyu...Gelmeyeceğini bildiği bir kaç satırlık yazı için, posta kutusunu hep aynı heyecanla açar mı...Söyledim ya, başka bir his bu...Anlatamıyorum, anlatmakta güçlük çektiğim, aynı zamanda adını bir türlü koyamadığım bir his...Ne kadar yalnızsam, o kadar seninleyim şu günlerde... Belki de en başında, tutup seni en derinlere koydum diye oldu bunlar...Kimseler sana ulaşmasın diye, kimselerin bilemeyeceği, bulamayacagı mekanlara götürdüm içimdeki seni...Yüreğimin en derinliklerinde tuttum...Anlıyacağın dipsiz kuyulara gömdüm, dendime sakladım
    seni..Derine, hep daha derine...Yüreğimde ki seni yapayalnız, sadece bir tek kendime bıraktım..Paylaşamadım seni kimselerle..Denizlerin olan gücüyle gelip vurduğu dalgaların, acılı duvarları gibiyim..Duvarlarım yosunlu, duvarlarım kaygan, duvarlarımdan hiç tükenmeyen bilmeyen sular damlıyor...Tutunamıyorum hiçbir yere..Renklerim, gün içinde değişiyor adeta.. Soluyorum, ama nefes alamıyorum..Güneşin sıcaklığı ulaşmıyor içime..Küfleniyorum, yaşlanıyorum...Yalnızlıklar peşimden geliyor..Dokunduğum her ıslak duvardan, yalnızlık bulaşıyor üzerime...Biliyorum, bütün bunlar, hep benim suçum.Nedenmi.. Seni sakladığım yere ulaşamaz oldum...Yollar, gitgide uzadı, bulunmaz ve ulaşılmaz bir hale geldi..Ümidimi ısıtacak, parlatacak, kımıldatacak bir şeylere ihtiyacım var..Ah onun ne olduğunu biliyorum...Çünkü, sonu sana geliyor her cümlenin..Her şeyin başında, içinde ve sonundasın..Bu değişmiyor...Öylesine içimdesin ki...Birden aklıma geldi, tuttum sana birkaç satırlık mektup yazdım
    bugün..Bundan dolayıda çok mutluydum... Gün içinde neler yaptığımı, nelere kızıp, nelerle mutlu olduğumu, tek tek anlattım... Mevsimlerin ve insanların nasıl karşılık ve beklenmedik olduklarını yazdım kelimelerimde...Yine zamansız yağmurlar dedim, Daha önce, hiç bu kadar zayıf değildi güneş ışınları dedim..Gerçekten buradaki sensiz beni hala hatırlamayacakmısın, bir telefonda halimi sormayacakmısın, bu umursamayışın daha ne kadar devam edecek dedim... Yazdıklarım çok uzun olmuştu...Başından sonuna kadar okudum da..Neler yazdığımı merak etmiştim..Sonra çekmecemden bir zarf çıkarıp, adını yazdım..Büyük harflerle, yalnızca adını...Adresini bilsem gönderir miydim, bilmiyorum...Sana yazdığım mektup cebimde...Cebim yüreğime yakın..Yüreğim sende...Sen ise yüreğime yakın... Öyleyse mektup sende...Bu kadar yüreğimdesin anla işte...

Bu Sayfayı Paylaş