Yönetim kaptırmak istemiyor

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yönetim kaptırmak istemiyor konusu [​IMG]

Galatasaraylı idarecilerimiz, Gerets’li Marsilya’nın bonservisine 6 milyon euro, kendisine 3 milyon euro önerdiği savunma oyuncusunu elde tutmak için yıllık ücretini 2.5 milyona çıkarttı Yönetim kolları sıvadı
    Ara transfer yaklaşırken Galatasaray’da Servet Çetin alarmı çalmaya başladı. Birçok takımın transfer listesine giren Sarı-Kırmızılı oyuncumuz için Aslan’ın eski Teknik Direktörü Erik Gerets’in takımı Marsilya kulübe 6 milyon euro, Servet’e de 3 milyon euro teklif etmişti. Milli oyuncuyu başka bir takıma kaptırmak istemeyen Galatasaraylı yöneticilerimiz de ara transfer başlamadan kolları sıvadı... Yönetimin, Servet’e yıllık 2.5 milyon önereceği öğrenildi...
    ‘Burası senin yuvan’
    Sarı-kırmızılılar, Servet’e yapacakları teklifi Marsilya’nın önerisi kadar yükseltmeseler de aradaki farkı kapatarak, ‘Burası senin yuvan. Oturmuş bir düzenin var. Bunu bozma’ diyecekler. Önümüzdeki günlerde Servet ve menajeri ile masaya oturulacak ve bu teklif resmen kendisine iletilecek. Servet’in başka takımlardan da gelen teklifler nedeniyle kararsız olduğu, Galatasaray yönetimi ile görüşüp son sözü söyleyeceği belirtildi.

Bu Sayfayı Paylaş