XP'de Programsız Tema Değişimi+100 Tema For XP

'Windows Temalar & Ekran Koruyucular' forumunda Siraç tarafından 23 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

XP'de Programsız Tema Değişimi+100 Tema For XP konusu XP'de Programsız Tema Değişimi+100 Tema For XP

ve + Kendi Arşivimden 100 Adet Birbirinden Güzel Tema İçerisindedirBiliyorsunuzki Sisteme XP teması yüklemek için Style Xp Programına İhtiyaç DuyarızAma artık Style XP yüklemeden Windowsun Temasını Kırıp İstediğimiz Temayı Uygulamamız Kafidir Bunun için aşağıdaki 3 adımı Uyguluyoruz
    1 Adım !

C:\Windows\System32 dosyasının içinde uxthemedll dosyasını bulun ve uzantısını bak olarak değiştirin Bu işlemden sonra bilgisayarınıza indirdiğiniz uxthemedll (patched) dosyayı buraya yapıştırın
    2 Adım ! ÖNEMLİ !
    C:\Windows\System32\Dllcache dosyasına girin Bu dosya gizli doyadır; gizli dosyaları göster seçeneğini aktif hâle getirseniz bile bu dosyayı göremezsiniz o yüzden bunu elinizle yazıp açacaksınızŞu Şekil C:\Windows\System32\dllcache
    Açtığınız bu dllcache dosyası windowsun gizli klasörlerinden biridir Windows burada DLL dosyalarınızın yedeklerini tutar Olaki siz yanlışlıkla bir DLL silerseniz windows kurtarma işlemini bu dosyalarla sağlar( DİKKAT: Bu klasörün içinden bilmeden dosya silmeniz halinde Windows işletim sisteminiz zarar görebilir ) Bu açtığımız dosyanın içinde bir uxthemedll daha bulunuyor bu uxthemedll dosyasını bizim uxthemedll (PATCHED) ile değiştirinBilgisayarınıza restart atın

3 Adım !​

Biz bu patched dosya ile Windows'un bu korumasını kırıyoruzBu yaptığımız işlemin nedeni; windows işletim sistemi windows'da var olan 3 temadan başka programsız tema yükleme işlemini engellemektedir Bu adresten tema indirip yeni temalarınızı kullanabilirsiniz: Windows XP Themes (uxtheme Artık windows'unuzun tema koruması kalkmış bulunuyordll ile patchlenmiş bilgisayarlar içindir)
    Bu siteden temalarınıza da çektikten sonra geriye windosu istediğiniz şekle sokmaktan başka bir şey kalmıyor

Download​

Dosya Boyutu : 32 MB

ALINTIDIR

NOT: Bilgisayarınıza hakim değilseniz bunu denemeyin

2. delisin_58

delisin_58 Yeni Üye

emegıne saglık arkadass.

3. xblackthesux

xblackthesux Yeni Üye

link kırık yenilerseniz iyi olur.. .!

4. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Link yenilendi kolay gelsin

5. xblackthesux

xblackthesux Yeni Üye

bilmeyenler için resimli anlatım yapman mümkünmü :?

Bu Sayfayı Paylaş