WordFusion 2.545 İndir

'W-X' forumunda Siraç tarafından 28 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

WordFusion 2.545 İndir konusu WordFusion 2.545

Boyut : 42.6 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 45 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP

Üretici Firma : Zumesoft

Tanıtım:
    WordFusion form ve belge otomasyon çözümüdür. Depolama, düzenleme ve yeniden kullanmanız için form tasarlamanızı sağlar. Ek olarak yüksek kaliteli belge otomasyon yapısı ile birikmiş bilgilerden karmaşık formları WordFusion ile hazırlayabilirsiniz.

WordFusion herhangi bir amaç için hazırlanan formları kullanıcı dostu hale getirmenizi ve yüksek derecede form özelleştirmeleri için kaliteli bir tasarlayıcıya sahiptir.

WordFusion ayrıca Microsoft Access, Excel, SQL Server ve diğer birçok veritabanının içindeki verileri alabilir.

Diğer Özellikler

Kütüphaneler
    WordFusion kütüphaneleri, WordFusion dosyalarını, belge temalarını, dahili formları önizleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz alan sağlar.
    Güçlü İşlevsellik
    WordFusion, script (betik) editörü içerir. Nesne modelleme, denetim düzenleme, çeşitli ugun formlardan XML çıktısı alabilme yeteneğine sahiptir.
    Örnek Formlar
    WordFusion, daha kolay form düzenlemeniz için hazır formlar içerir ve bunları ihtiyacına uygun olarak değiştirme imkânı sunar.
    Tasarım Stüdyosu
    Formları düzenlemenizi ve yeni formlar inşa etmenizi sağlar. Ayrıca sürükle-bırak özelliği, veri onaylama, form önizleme ve etkileşimli script (betik) düzenleyicisi de içerir.
    WordFusion 2.545

Bu Sayfayı Paylaş