Word'de Formül Yazmak / Word'de Formül Nasıl Yazılır Resimli Anlatım

'Resimli Program Anlatımı' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Word'de Formül Yazmak / Word'de Formül Nasıl Yazılır Resimli Anlatım konusu Word'de Formül Yazmak / Word'de Formül Nasıl Yazılır

Eğer Ofis programını yüklerken seçeneklerden seçmişseniz denklem düzenleyicisini kullanabilirsiniz... eğer seçmediyseniz denklem düzenleyicisini açmayı denediğinde sizden cd isteyip kuracaktır..
    (kullanımı word aç ekle->nesne... açılan pencereden Microsoft Denklem 3.0) versiyonu yada ismi Ofis sürümüne göre değişebilir... (Microsoft Query diye adı geçebilir...)
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\EQUATION\EQNEDT32.EXE
    eğer burada bu dosya yoksa yüklenmemiş demektir, o zaman ofis cd sini takıp özellikleri ekle kaldır seçeneğini seçin gelen pencereden uygulamaların gelişmiş özelleştirilmesini seçin daha sonra ofis araçlarından denklem düzenleyiciyi seçin
    (bu ofis 2003 için ofis xpde de isimler farklı olsada aynı adımları izleyeceksiniz...)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Ekim 2010
  2. warmcolours

warmcolours Yeni Üye

arkadaşım emeginize saglık pekte güzel olmuş ama
    bu grafigi sizmi çizdiniz bunu bilmem ama açık sitelerde bu resimli anlatım zaten mevcut üstelik üye olmadan da ulaşılıyor, nedirki bu?
    Boşyere üye yaptınız beni buraya. Bende dedim resimli formülüde nasıl yazılacagını anlatacaksınız bu komutu oraya nasıl eklenir onu anlatıyorsunuz.

Bu Sayfayı Paylaş