WirelessKeyView 1.20 Download

'W-X' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

WirelessKeyView 1.20 Download konusu WirelessKeyView 1.20 Download

Sürüm : 1.20

Boyut : 47 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

Üretici Firma : NirSoft - Nir Sofer

Tanıtım:
    WirelessKeyView bilgisayarınızda daha önce girilmiş ve kayıtlı olan, WEP veya WPA protokollerine ait kablosuz ağ bağlantısı anahtarlarını, yani parolalarını Windows XP'nin "Wireless Zero Configuration" servisinden veya Windows Vista kullanıyorsanız "WLAN AutoConfig" servisinde okuyarak size gösterir.

Ayrıca; bu parolaların tümünü metin, html veya xml dosya türleri ile rapor halinde kaydedebilir, gelen listeden seçeceğiniz bir anahtarı işletim sisteminizin panosuna kopyalayarak istediğiniz bir yere yapıştırabilirsiniz.

Programın Kullanımı :
    WirelessKeyView hiçbir kurulum işlemi, DLL dosyası ve ilave bir program gerektirmez. Sadece innDireceğiniz zip paketinin içindeki WirelessKeyView.exe adlı çalıştırılabilir dosyayı herhangi bir klasöre çıkartıp, çift tıklamanız yeterlidir.

Programı çalıştırdıktan sonra, programın ana penceresinde bilgisayarınızda daha önce girilmiş ve kayıtlı olan, WEP veya WPA protokollerine ait kablosuz ağ bağlantısı anahtarlarını, yani parolalarını Windows XP'nin "Wireless Zero Configuration" servisinden veya Windows Vista kullanıyorsanız "WLAN AutoConfig" servisinde okuyarak karşınıza getirir.

WEP protokolü türündeki anahtarlar, Ascii formatında görüntülenir. Bunun sebebi; işletim sisteminizde anahtar kayıtlarının tutulduğu servislerde dışarıdan bu tür programlar vasıtasıyla sadece görüntüleme yapılabilir olmasıdır. İşletim sistemlerinin güvenlik kuralları gereği, bu servislere dışarıdan bir program veya uygulama ile müdahele edilemez.

Türkçe Dil Eki :
    Buraya tıklayarak veya sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek innDireceğiniz zip paketinin içindeki Türkçe Dil Ekini programın bulunduğu dizine kopyalarsanız program Türkçe olarak çalışacaktır.

Sistem Gereksinimi :

Asgari Servis Paketi 1 (SP1) içeren Windows XP işletim sistemi.
    Bilgisayarınızın yönetici haklarına sahip Windows kullanıcısı.

Programın 64Bit İşletim Sistemleri (x64) için olan versiyonunu innDirmek için buraya tıklayınız.

Destek :
    Program ile ilgili görüş, öneri, hata, soru ve sorun bildirimleriniz için nirsofer@yahoo.com adresine İngilizce olarak e-posta gönderebilirsiniz.

WirelessKeyView 1.20

Bu Sayfayı Paylaş