Winsept-FIORA Dershane Otomasyon Sistemi 11.00 Download

'W-X' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Winsept-FIORA Dershane Otomasyon Sistemi 11.00 Download konusu Winsept-FIORA Dershane Otomasyon Sistemi 11.00 Download

Sürüm : 11.00

Boyut : 97.9 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 7 Gün

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

Üretici Firma : Winsept Bilişim Sistemleri

Tanıtım:
    Özel dershaneler için içerik olarak tercih edilebilecek güçlü bir yönetim yazılımıdır. Dershane içi hemen hemen tüm işlemleri yapabileceğiniz bu programın yanında verilen ve sitenize şirket tarafından entegre edilen interaktif Öğrenci-Veli Bilgi Sistemi ile daha da güçlü ve işlevsel şekildedir. Dershane programının detaylı işlevlerini açıklamak yerine genel ana başlıkları şöyledir;

1- Öğrenci işlemleri
    2- Öğretmen bilgileri
    3- Ders programı
    4- Devamsızlık işlemleri
    5- İnteraktif sistem entegrasyonu
    6- Sınav işlemleri
    7- Zil otomasyonu
    8- Otomatik ÖSS ve SBS sınav sonucu alma
    9- Toplu SMS gönderimi (devamsızlık, geciken ödeme, sınıflara ve gruplara, sınav sonuçları için)
    10- Kişisel rapor tasarlama
    11- Raporları 8 (sekiz) ayrı biçimde saklayabilme
    12- Detaylı rapor alma (finansal, öğrenci listeleri vs..)
    13- Otomatik güncelleme
    ve daha anlatamadığımız birçok özellik...

Bunun yanı sıra Entegre İnteraktif Bilgi Sisteminden de (İnternetten) yapılabilecekler şunlardır;

1- Birebir çalışmalar için öğretmen-öğrenci randevu sistemi
    2- Sınav sonucu aktarma ve yayınlama
    3- Devamsızlık yayınlama
    4- Ders programı yayınlama
    5- Video ders anlatımları
    6- Videolu soru çözümleri
    7- Hazır ödev testi çözme
    8- Aylık sınav takvimi yayınlama
    9- Kuruma ait yönetim veya rehber öğretmen duyurusu yayınlama
    10- Rehber öğretmen öğrenci durum değerlendirmesi

Program içeriği çok geniş olduğu için üretici sitesinde ürün ve açıklamalar kısmındaki yazılım ile ilgili hazırlanmış olan kitapçığa bakılabilir.

Programın Kurulumu:

Programın kendi dosyasını yükledikten sonra Buradaki dosyayı bilgisayarınıza innDirin ve Winrar ile açın. Register (reg) uzantılı dosyayı çalıştırıp veritabanı ayarlarını otomatik yapabilirsiniz.
    Başlat / Tüm Programlar / Winsept-Fiora Dershane Otomasyon / Server-Terminal ve Dönem Ayarları'na tıklayın. Açılan pencereden sol en üstte bulunan SERVER seçeneğini tıklayın. ONAYLA butonuna basın ve sağ en altta aşağı doğru açılır kutudan 2008 dönemini seçin. Ekran kapandıktan sonra programınızı çalıştırın ve kurum bilgilerini girip otomatik kayıt yaptırın. GÖNDERİLECEK BİLGİLERİ ONAYLAYIN ve ŞİFREYİ ONAYLA butonuna basın. Programınızı kayıt ettirdikten sonra programa giriş şifresi için SYS'yi kullanın ve programa giriş yapın.

Ayrıca kurulum aşamasında çevrimiçi destek ücretsiz olarak veriliyor. Detaylara üreticinin internet adresinden ya da iletişim bölümünden mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Winsept-FIORA Dershane Otomasyon Sistemi 11.00

Bu Sayfayı Paylaş