Windows XP Service Pack 3 (Almanca) RTM (Final)

'W-X' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Windows XP Service Pack 3 (Almanca) RTM (Final) konusu Windows XP Service Pack 3 (Almanca) RTM (Final)

Tanıtım:
    Windows XP işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket haline getirip yayınladığı Service Pack 3 RTM* sürümüdür. Bir çok yeni güncellemenin bulunduğu bu pakette 1073 tane yama bulunmaktadır. Güncelleme dosyaları içinde güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.

*RTM (release to manufacturing) Beta ve RC testleri sorunsuz ve başarıyla tamamlanmış yazılımların dağıtım evresine gelip, fabrikaya CD basımevine gönderilmeden önceki son halidir.

Önemli Not:

Microsoft tarafından çıkartılan bu güncelleme paketleri bir öncekini içerdiği için SP1 veya SP2 kurmanıza gerek yoktur.
    Sisteminize kurmadan önce yedeğini alınız.
    Service Pack 3 kurulumu için işletim sisteminizin orijinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orijinalliği doğrulanacaktır.
    Bu servis paketi sadece Almanca sürüm içindir.

Önemli NoT: Yayınladığımız bu sürüm Son Final Sürümü değildir Microsoft tarafından verilen RTM sürümlerinin en sonuncusudur. Çıkmasını beklediğimiz Final sürümünün eski sistem hataları ve güncelleme testleri için ertelenmiş olup kısa süre içinde çıkarılacağı açıklanmıştır. Burada yayınladığımız RTM 5512 sürümünün Finalidir.

Sürüm : RTM (Final)

Boyut : 313 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Almanca

İşletim Sistemi : Windows XP

Üretici Firma : Microsoft Corp.

Windows XP Service Pack 3 (Almanca) RTM (Final)

2. cansiz

cansiz Yeni Üye

umarim bende calisir.ellerine saglik ....

Bu Sayfayı Paylaş