Windows Xp Professional Service Pack 3 Türkçe

'Windows XP' forumunda Siraç tarafından 23 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Windows Xp Professional Service Pack 3 Türkçe konusu [​IMG]

Nihayet beklenen an geldi vee microsoft windows Xp için sp3 sürümünü yayınladı
    artık Xp ler daha güvenli ve daha etkili olacak beraberinde eksik olan tüm güncellemeleride kapsıyor
    service pack 2 baya uzun zamandır hüküm sürüyordu ve artık yerini service pack3 e bırakıyor

service pack3 ile daha verimli olması beklenen windows xp vistanın pabucunu dama atmış gibi görülüyor 2002 yılında piyasaya sürülen windows xp serileri her ne kadar üzerinden 6 yıl geçsede performans ve beklentilerden hiç bir şey kaybetmedi bill gates çıkardığı windows xp sürümlerinde büyük işler yaptı
    ama aynı şeyi vista için söyleyemiyoruz maalesef!!

Microsoft windows xp nin üzerine bildiğiniz gibi windows Vista serilerini yayınlamıştı ama ne varki Vistada aşırı arayüzler 3 boyutlu menüler aero arayüzleri sistemi ağırlaştırmaya başlayınca xp daha çok aranır oldu

gerçekten windows xp bence bu yıllarda kullanılabilecek en iyi işletim sistemi 3 boyutlu menüler olmasada bir bilgisayar için her şeyi karşılayabilecek özellikleri kapsıyor bilmem vistaya ne gerek var diye düşünüyorum şahsen!

çift çekirdekli bilgisayarlardan beklenen performansı alamıyorsunuz vistayla amaaa xp ile adeta uçuyorsunuz

hatta bu günlerde yeni bilgisayar alan arkadaşlar vistadan memnun kalmayıp hiç tereddüt etmeden xp almaya başladılar genel olarak durum böyle umarım microsoft vista daki bu aşırı sistem yorucu özelliklere bir çare bulur

ben bir bilgisayarcı olarak Windows Xp professional öneriyorum başka hiç bir işletim sistemine gerek yok ve sp3 le daha verimli olacağı kanaatindeyim
    Ayrıntılar

Dosya Adı:
    WindowsXP-KB936929-SP3-x86-TRK.exe
    Sürüm: 1
    Bilgi Bankası (KB) Makaleleri:KB936929
    Yayınlandığı Tarih: 06.05.2008
    Dil:Türkçe
    Yükleme Boyutu: 303.0 MB

>>Windows Xp Professional Service Pack3 Türkçe<<

Bu Sayfayı Paylaş