Windows Vista Service Pack 2 SP2 (5 Dil) İndir

'Windows Vista' forumunda Siraç tarafından 1 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Windows Vista Service Pack 2 SP2 (5 Dil) İndir konusu Windows Vista Service Pack 2 SP2 (5 Dil)

Boyut : 348 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows Vista

Üretici Firma : Microsoft Corp.

Tanıtım:
    Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir paket haline getirilip yayınladığı Service Pack 2 sürümüdür.

Önemli yamaların bulunduğu bu pakette sistemin performansını önemli ölçüde arttıracak bir çok güncelleme dosyası bulunmaktadır. Güncellenmiş sürücüler, DirectX 10.1 desteği, Windows sorun gidericilerin iyileştirilmesi, arka plan transfer sistemi sorunları, Direct3D desteği, sistem açıkları gibi önemli güncelleştirmeleri de içermektedir.

Desteklenen işletim sistemleri:
    Windows Vista, Windows Server 2008

Önemli Not:

Service Pack kurulumu için işletim sisteminizin orjinallik doğrulaması gerekmektedir. Kuruluma geçmeden önce işletim sisteminizin orjinalliği doğrulanacaktır.
    Service Pack 2 önceki servis paketini (SP1) de içerdiğinden SP1'i tekrar yüklemeniz gerekmez.
    Sisteminize kurmadan önce yedeğini almayı unutmayınız.

Bu servis paketi, sadece (5 Dil) İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, İspanyolca Windows Vista sürümler içindir.

Microsoft'un kullanıma sunduğu bu servis paketini, Windows Vista (32-Bit) işletim sisteminize yükleyerek sisteminizi güncelleyebilirsiniz. Bu seferki servis paketi (5 Dilde Bağımsız) tek pakette geliyor.

Bu servis paketi, sadece Windows Vista x86 (32-Bit) sürüm içindir. Vista x64 (64-Bit) sürümde çalışmaz.

Windows Vista SP2 x64 (64-Bit) (5 Dil) sürümünü buraya tıklayıp bilgisayarınıza hemen innDirebilirsiniz.

Windows Vista Service Pack 2 SP2 (5 Dil)

2. avatar

Eline Sağlık Paylaşım İçin Teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş