Windows Vista Service Pack 2 SP2 (36 Dil) İndir

'Windows Vista' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Windows Vista Service Pack 2 SP2 (36 Dil) İndir konusu Windows Vista Service Pack 2 SP2 (36 Dil)

Boyut
    : 475 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows Vista

Üretici Firma : Microsoft Corp.

Tanıtım:
    Windows Server 2008 ve Windows Vista'ya yönelik son hizmet paketi olan Service Pack 2, yeni donanım türlerini ve gelişmekte olan donanım standartlarını destekler, SP1'den bu yana sağlanan tüm güncelleştirmeleri içerir ve tüketiciler, geliştiriciler ve BT uzmanları için dağıtımı basitleştirir.

SP2, otomatik geri bildirimler sayesinde sağlanan geliştirmelere ek olarak SP1'den bu yana sunulan güncelleştirmeleri içeren bir Windows Server 2008 ve Windows Vista güncelleştirmesidir. Microsoft bu düzeltmeleri hem istemci hem de sunucu için tek bir hizmet paketinde bütünleştirilmiş olarak sunmakla, müşteriler açısından dağıtım ve sınama karmaşıklığını en alt düzeye indiren tek bir yüksek kaliteli güncelleştirme sağlamaktadır.

Service Pack 2'nin yüklenebilmesi için, Service Pack 1'in yüklü olması bir önkoşuldur. Service Pack 2'yi yüklemeden önce lütfen sisteminizde Service Pack 1 çalıştığından emin olun.

Windows Server 2008 SP2 ve Windows Vista SP2 - Tüm Dillerde Tek Başına Yükleme Paketi sürümü, desteklenen 36 dilden herhangi biriyle çalışan sistemlere yüklenebilir.

Desteklenen İşletim Sistemleri:
    Windows Server 2008; Windows Vista.

Windows Vista Service Pack 2 SP2 (36 Dil)

2. avatar

paylaşım için teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş