Windows Vista Oyunları

'Windows Vista' forumunda DeMSaL tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Windows Vista Oyunları konusu Windows vista oyunları nedir - Windows vista oyunları nasıl oynanır

Windows, biraz eğlenmek istediğinizde oynayabileceğiniz küçük bir oyun grubuyla birlikte gelir. Bu makalede, her oyun için kısa bir genel bakış sunulmaktadır. Daha özel yönergeler için, oyunun Yardım menüsünden Yardımı Görüntüle’yi tıklatın.

Windows ile gelen oyunlar, bilgisayarınızdaki oyunların merkezi olan Oyunlar klasöründe bulunur.

Oyunlar klasörünü açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın , tıklatın ve sağ bölmede Oyunlar’ı tıklatın. Klasördeki oyunlardan birini açmak için, oyunun simgesi’ni çift tıklatın.
    NotWindows oyunları, varsayılan olarak Windows Vista Business ve Windows Vista Enterprise’da yüklenmez. Bunları yüklemek için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın, Denetim Masası’nı tıklatın, Programlar’ı tıklatın ve ardından Windows özelliklerini aç veya kapat’ı tıklatın. Windows Özellikleri iletişim kutusundan, Oyunlar onay kutusunu seçin ve ardından Tamam’ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

windows Vista Business, vista, Vista Enterprise, vista oyun, windows vistaWindows Vista Eğitim, Windows Vista Oyunlar

Bu Sayfayı Paylaş