Windows Updates Downloader 2.50 Build 1000 İndir

'W-X' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Windows Updates Downloader 2.50 Build 1000 İndir konusu Windows Updates Downloader 2.50 Build 1000

Boyut : 235 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : JCarle

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz

Tanıtım:
    Windows Updates Downloader,
    (Windows Güncelleştirme innDiricisi) programı sayesinde, Microsoft Windows Update sitesine bağlanarak istediğiniz tüm güncelleştirmeleri
    (Service Pack ve Office 2003 dahil) innDirebilirsiniz. Ayrıca kendinizin belirlediği bir klasör içerisine de innDirebilirsiniz. Daha sonra da CD'ye yazabilirsiniz. Böylece PC'ye format sonrası her defa Windows Update sitesine bağlanmak zorunda değilsiniz. Üstelik program oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip.

Programı yükledikten sonra yapmanız gereken sadece güncelleme listesi dosyasını innDirip açmak. Sonra güncelleme listesi dosyası otomatik olarak programa yüklenecektir. Daha sonra yüklemek isteğiniz windows güncelleştirmelerinin üzerine gelip tıklayarak innDirme işlemini kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Önemli:

Kullandığınız işletim sistemine göre aşağıdaki
    Windows XP veya Windows Vista yazan yere tıklayarak Türkçe güncelleştirme listesini innDiriniz.

Windows XP
    Windows Vista

Güncelleştirme listesi dosyası (32-bit) sürüm içindir.

Programın çalışabilmesi için .NET Framework 2.0 sürümünün sisteminizde yüklü olması gerekmektedir. Eğer kurulu değilse buradan hemen innDirebilirsiniz.
    Diğer güncelleştirme listeleri için buraya tıklayın.

Windows Updates Downloader 2.50 Build 1000

Bu Sayfayı Paylaş