Windows Essentials Codec Pack Programı

'W-X' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Windows Essentials Codec Pack Programı konusu Windows Essentials Codec Pack 3.0

Boyut : 147 Kb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Üretici Firma : Mediacodec

Tanıtım:
    Windows Essentials Codec Pack pek çok popüler çözücüyü (codec) içinde barındıran çözücü paketidir. Bu paketle birlikte çözücüler, video bölme yazılımı ve Media Player Classic bilgisayarınıza otomatik olarak kurulmaktadır.

Videolar ve filmler görüntü kalitesinden ödün vermeden daha az yer kaplaması için farklı sıkıştırma yöntemleri kullanılarak dönüştürülebilir. Sıkıştırılmış bir videoyu (filmi) bilgisayarınızda açabilmek için uygun çözücünün (codec) bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Windows Essentials Codec Pack ile popüler çözücü ve filtreleri kolay bir şekilde bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Paket içerisine dahil olanlar:

FFDShow
    Gabest FLV Splitter
    Gabest VobSub & TextSub filter
    Haali Media Splitter
    Media Player Classic - Homecinema
    Gabest MPEG-2 Decoder Filter
    Windows Codec Update Service
    Gabest Real Media Splitter

Desteklen ve sorunsuz bir şekilde görüntüleyebileceğiniz dosya türleri:
    Audio CD, DVD, (S)VCD, 3GP, AAC, AC3, APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, AVC, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1, MPEG-2, M4A, MPC, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV/MKA, MTM, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, WavPack, ATRAC3, XviD, XM, WV, UMX ve çok daha fazlası...

Yüklenen çözücüler için yükleme sonrasında pek çok farklı ayarlama imkanı bulunmaktadır.

64 Bir işletim sistemleri için destek sunmaktadır.

Not: İndireceğiniz dosya 147 Kb boyutundadır ve çözücüleri bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olacak küçük bir araçtır. Bu araç önce sistem bilgisini aldıktan sonra uygun olan çözücülerin listesini size sunar ve seçtiklerinizi bilgisayarınıza kurar. Yükleme boyutu seçtiğiniz çözücüler ve programlara göre farklılık gösterecektir.
    Windows Essentials Codec Pack 3.0

Bu Sayfayı Paylaş