Windows Defender 1593 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Windows Defender 1593 İndir konusu Windows Defender 1593

Boyut : 4.91 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : Microsoft

Tanıtım:
    Windows Defender, Microsoft tarafından Giant firmasından satın alınarak geliştirilmiş bir casus yazılım engelleme aracıdır. Yazılım bu son sürümünde tamamen Türkçe olarak sunulmaktadır.

Windows Defender yazılımı bilgisayarınızı casus yazılımlardan ve bu casus yazılımların oluşturduğu güvenlik tehditlerinden korumak üzere tasarlanmıştır. Temel amacı casus yazılımları engellemek olan yazılım ayrıca; pop-up olarak adlandırılan istenmeyen açılır penceleri engeller, bilinmeyen ve istenmeyen yazılımların bilgisayarına sızmasının önüne geçer ve bu türden tüm zararlıları tespit ederek sisteminizden temizler. Dolayısıyla bu zararlılar nedeniyle yavaşlayan sisteminizin performansının da artmasını sağlar.

Windows Defender, bilgisayarınızı yavaşlatabilecek casus yazılımları ve diğer istenmeyen yazılımları kolayca ve hızlıca bulur, istenmeyen reklam pencerelerinin açılmasına ve internet ayarlarınızın değiştirilmesine izin vermez. Ayrıca özel bilgilerinizin sızdırılması tehlikesini de ortadan kaldırır. Çünkü casus yazılımların temel amacı sizin kişisel bilgilerinizi çalmaktır. Windows Defender ile istediğiniz zaman bilgisayarınızda tarama yapabilir ya da ileri bir tarihte bilgisayarınızın taranması için zamanlamanı tarama özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Windows Defender yazılımının en önemli özelliklerinden birisi de gerçek zamanlı tarama özelliğidir. Bu özellik sayesinde bilgisayarınız açık olduğu her saniye casus yazılımlara ve türevlerine karşı koruma altındadır. Herhangi bir tehlike belirtisinde yazılım devreye girerek sorunu çözer. Ayrıca yazılım güncel zararlılara karşı da Microsoft'ün güncelleme merkezi ile irtibat kurarak sizi olası yeni ve bilinmeyen tehditlerden de korur. İşletim sisteminizle olan uyumu, Türkçe olması, ücretsiz sunulması ve gerçek zamanlı koruma özelliği ile Windows Defender sizin için oldukça iyi bir alternatif.

Windows Defender 1593

Bu Sayfayı Paylaş