Windows 7 Logon Screen Türkçe Yama

'Türkçe Yama Arşivi' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Windows 7 Logon Screen Türkçe Yama konusu Windows 7 Logon Screen Türkçe Yama 2.3

Boyut : 187 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 7

Üretici Firma : Emrah Karakaş

Logon Screen Windows işletim sisteminin kullanıcı giriş ekranını değiştirebileceğiniz, belirlediğiniz bir resim dosyasını açılışta gösterebileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir programdır.

Programı bilgisayarınıza innDirip kurduktan sonra açtığınızda Browse yazan düğmeye tıklayarak bilgisayarınızdan bir resim dosyası seçiniz.

Seçtiğiniz resim dosyasının program içerisinde önizlemesi görüntülenecektir. Bu işlemden sonra Apply düğmesine tıklayarak seçtiğiniz resim dosyasını kullanıcı giriş ekranı olarak atayabilirsiniz.

Lock düğmesi ile bilgisayarı kilitleyerek seçtiğiniz resmin kullanıcı giriş ekranındaki halini görebilirsiniz.

Restore düğmesi ise yaptığınız değişiklikleri geri alarak Windows varsayılan ayarlarını geri yüklemektedir.

Not: Program sadece Windows 7 işletim sisteminde çalışmaktadır.

Not: Yamayı kullanabilmeniz için programın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Programı indirmek için buraya tıklayınız Yama kurulumunda sorun yaşarsanız lütfen yama dosyasına sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçiniz. Yama kurulumu sonrasında programın sağ üst köşesinden ayarlar girerek dil seçeneğini Türkçe olarak seçin ve programı yeniden başlatın.

Windows 7 Logon Screen Türkçe Yama 2.3

Bu Sayfayı Paylaş