Winampta Çalan Şarkıyı Nasıl Msn de Gösterebiliriz?

'MSN Diğer Paylaşımlar' forumunda SeLeN tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Winampta Çalan Şarkıyı Nasıl Msn de Gösterebiliriz? konusu Msn İçin Winamp Ne Dinliyorum Özelliği - Msn Winampta Çalan Şarkıyı Gösterme - Ne Dinliyorum Nedir - Ne Dinliyorum Nasıl Çalışır - Msn De Şarkıyı Nasıl Gösterebiliriz

Winamp ana sayfasında bulunan sol üst köşede yer alan bölümden Görünüm yazan kısmı tıklayalım..Açılan pencereden Özellikleri seçerek Eklentileri açıp Müzik eklentisini tıklatarak işlemimizi başarmış oluruz.

"Ne Dinliyorum" özelliği açık ise, media player da müzik dinlediğinizde, kişisel iletinizde gösterilir. MSN varsayılan olarak sadece media player ı desteklemektedir. Winamp' ta müzik dinleyen kişilerin MSN de ne dinlediğini göstermesi için, winamp ın resmi olarak yayınladığı toaster ismindeki plug-ins i indirmeleri gerekmektedir.

Winamp'da dinlediğiniz şarkılar kişisel ileti bölümünde gözükecek ve bu kişisel ileti bölümünde gözüken şarkıları kişi listenizdeki arkadaşlarınızda görebilecek.
    alıntı

Bu Sayfayı Paylaş