Verbatim DVD-R LightScribe V1.2

'Elektronik Genel Bilgi' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Verbatim DVD-R LightScribe V1.2 konusu [​IMG]
    DVD-R LightScribe V1.2

Verbatim'in DVD-R'si yüksek kapasite isteyen kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle öncelikle iş için ve veri arşivleme, video, ses, çoklu ortam görüntüleme ve diğer işlevleri kullanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

AZO kayıt katmanı.
    Üstün arşiv ömrü
    DVD-ROM ve DVD video player yazımı ile uyumludur.
    Ömür boyu garanti.

Eski yazıcı (8x veya daha düşük hızlı) veya video kaydedici kullanıcılarının donanım üreticilerine danışmaları ve yazılımlarını güncellemeleri gerekir

Ürün Numarası: 43621
    Kapasite: 4.7GB
    Hız: 16x
    Ambalaj Tarzı: 5 Pack Jewel Case
    Disk Yüzeyi: Lightscribe
    Yazdırma Alanı: iç çemberden 41mm

Lightscribe doğrudan disk etiketlemeyle yazma, verilerin üzerine yazılacağı bir disk kullanmaktadır, ardından aynı diski aynı sürücüde çevirmekte ve sonrasında disk yüzeyine lazerle kazıyarak profesyonel görünümlü bir etiket yaratmaktadır. LightScribe Doğrudan Disk Etiketlemeyle ‘Yazmak, Çevirmek, Yazmak' son derece kolaydır.
    Lightscribe sürüm 1.2 DVD’ler 16x hızla kayıt yapabilir ve bu sayede yazdırma süresi %30 azalmış olur. Artık bir DVD diskinin yüzeyi 21 dakikada etiketlenebilir (eskiden bu süre 35 dakika idi).

Bu Sayfayı Paylaş