Verbatim DVD-R Archival Grade

'Elektronik Genel Bilgi' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Verbatim DVD-R Archival Grade konusu [​IMG]
    DVD-R Archival Grade

Verbatim'in DVD-R'si yüksek kapasite isteyen kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle öncelikle iş için ve veri arşivleme, video, ses, çoklu ortam görüntüleme ve diğer işlevleri kullanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

AZO kayıt katmanı.
    Üstün arşiv ömrü
    DVD-ROM ve DVD video player yazımı ile uyumludur.
    Ömür boyu garanti.

Eski yazıcı (8x veya daha düşük hızlı) veya video kaydedici kullanıcılarının donanım üreticilerine danışmaları ve yazılımlarını güncellemeleri gerekir

Ürün Numarası: 43638
    Capacity: 4.7GB
    Speed: 8x
    Pack Style: 5 Pack Jewel Case
    Disc Surface: Inkjet Printable

Çift sarı/gri yansıtma katmanlı Gelişmiş AZO Boyalı ve HardCoat ScratchGuard korumalı Arşiv Kalitesinde DVD-ömür boyu kullanım ve hizmet için tasarlanmıştır.

Değerli sarı kaplamalı çift sarı/gri yansıtma katmanı olası en uzun arşiv ömrünü sağlamaktadır.
    8x kayıt hızı ve gri kaplama mevcut DVD yazıcılar ve kayıt cihazlarıyla en iyi uyumluluğu sunmaktadır.
    HardCoat, çizikler, parmak izleri, toz, yağ veya su gibi kullanım tehlikelerine karşı olası en iyi korumayı sağlamaktadır.
    Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda, isterseniz renkli bir fotoğraf bile yazdırabileceğiniz yazdırılabilir yüzey, disk etiketleme işlemini kolaylaştırmaktadır.

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş