Ve Dibe Vuracağımi Bile Bile Gidiyorum

'Resimli Şiirler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ve Dibe Vuracağımi Bile Bile Gidiyorum konusu
    ben seni kaybetmek istemedim…
    dongune olan ayriliklari icimde egitip gittin …
    kurumus dallara dondum sondukce yandim..yandikca sondum..zaman kisitliydi elvedalar icin…bir bakis yeterdi anlatmaya,anlamaya yeterdi.
    Yeterdi bir tek kelime..!

Alismak,senden daha hayirdi.zamansiz gelen yarinsiz bir sevgi bir gun boyle biterdi..Cekip giderdi anilar..fotograflar yakardi bir bir simsiyah dumanlar icinde iki kalbi…
    Artik hic bir vazoya sigmazdi ayriligin cicegi…Sevisen gecelerde, susardi sarkilar,calmazdi kemanlar,siirler yazmadi bu kirik hikayeyi..!Bu sevda, gunlerden ansizin biterdi..
    Biliyordum biterdi..!
    Oysa ne kadar guzel baslamstik…
    Ilk bakismalarin heyecani,yetmeyen zamanlar,kararan anlarda gelen ayrilma fasli, hele o domuz yalanlar…
    Gozlerime dalip dalip gitmelerin(m)…
    Sala$ bir cay tepsisinde iki demli cay ve ucu ucuna ilk sigaralar, sevdamiz gibi ice cektigimiz…
    Bitmesin diye hayallerimiz…hep o sarkiyi dinlemelerimiz…yine elimde resimlerimiz…yarin,hepsi aci tatli anilarda hayat irmaginda bogulacak olan
    Anilarimiz…!
    Gidiyorum…
    Cok sevdim seni…seni sevmelerimle gidiyorum…
    Hep seni sevmelerimle kalacagim..
    Senin mutluluguna uzaktan bakacagim…
    Ve
    Ayrilmaliyiz artik gitmeliyim bu yerden saadet diliyorum sana beyaz gullerden…
    Gidiyorum…
    Yuregim arkada kalsa gucluyum…
    Guclu olmanin zorunlulugu ile yarinlara bakacak…
    Yureksiz,yeni sevdalara dogacagim..
    Ve dibe vuracagimi bile bile…
    Bu aski vuracagim…
    Gidiyorum…
    Ben bu aski vuracak kadar guclu oluslardayim..
    Gidiyorum..

Yazan: xGiZeMLix

Bu Sayfayı Paylaş