Ve adına "HAYAT" dediler bunun..!

'Resimli Şiirler' forumunda KaRDeLeN tarafından 30 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ve adına "HAYAT" dediler bunun..! konusu [​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x555 px Ve Boyutu 66KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x526 px Ve Boyutu 55KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x481 px Ve Boyutu 154KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x525 px Ve Boyutu 98KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 750x568 px Ve Boyutu 146KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x525 px Ve Boyutu 67KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x536 px Ve Boyutu 166KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 750x500 px Ve Boyutu 53KB.[​IMG]
    [​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 750x499 px Ve Boyutu 58KB.[​IMG]

MasaLLar AnLatılır ve Gün Biter...
    Tuhaf bir umuttum sadece..
    Her gece yastık aLtı ağLayan..

Masum bir buLuttum öyLece..
    Şehrin pisLiğinde maviLiğini, beyazLığını unutan..

Suskun bir sorundum sadece..

Beyazın her tonunu siyahLara boyayan..

Ve adına "HAYAT" dediler bunun..!

Bu Sayfayı Paylaş