Varsak İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Varsak İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Varsak İlköğretim Okulu Hakkında - Varsak İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Varsak İlköğretim Okulu Bilgileri

Okulumuz 1943 yılında Varsak eski camiinde ilk defa eğitime başlamış olup, 1976 yılında 3 katlı ve 7 sınıflı şu an Varsak Lisesi olarak kullanılan binaya taşınmıştır. 17 Şubat 2003 tarihinde Devlet halk katkısıyla yapılan ve şuan kullanmakta olduğumuz binada eğitim öğretim sürdürülmektedir.

Öğretim şekli ikili olup yabancı dil olarak ise İngilizce okutulmaktadır.

Aktif olarak kullanılan müzik dersliği, bilgisayar teknoloji sınıfı, yabancı dil dersliği, ev ekonomisi ve teknoloji sınıfları dışında, ayrıca 16 derslik, spor, araç gereç odaları ile 1adet toplantı salonu ve soyunma odaları bulunmaktadır.İdari binada 1 müdür odası,2 müdür yardımcısı odası ile öğretmenler ve memur odası mevcut olmaktadır.Okulumuz bünyesinde 2 şubeli ana sınıfı mevcuttur.Öğrencilerin rahat kullanımları açısından okul sahası içine yapılan geçici binada okul kantini bulunmaktadır.

Tarihçe:
    Okul Açılş Tarihi:1943
    Kurum kodu:737558
    Kurum tipi:A
    Posta kodu:07210
    Telefonu:0 (242) 417 2007
    Fax:0(242)417 2357
    Adres:Varsak Belediye yanı.

PERSONEL DURUMU
    2007-2008 norm kadroya göre öğretmen sayısı:
    Sınıf öğretmeni:16
    Bilgisayar öğretmeni:1
    Din kültürü ve ahlak bilgisi:2 (görevde olan 2)
    Fen teknoloji:3 (görevde olan 2)
    İngilizce:3(görevde olan 1)
    Matematik:3(görevde olan 2)
    Müzik:2 (görevde olan 1)
    Rehber:2( görevde olan 1)
    Resim:1
    Türkçe:4
    Beden:2(görevde olan 2)
    Sosyal bilgiler:2 (görevde olan 1)
    Okul öncesi:2

Teknoloji Tasarım: 3(görevde olan2)
    Toplam 40 çalışan öğretmen bulunmaktadır.

Ayrıca 1 müdür, 2 müdür yardımcısı, 1 memur, 2 yardımcı hizmetli bulunmaktadır.
    Varsak İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Varsak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Varsak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Varsak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Varsak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: VARSAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MENDERES MAH.BELEDİYE ARKASI/VARSAK

Telefon Numarası: 2424172007

E-mail Adresi:antvarsakioo@hotmail.com

Web Adresi:
    Antalya Varsak İlköğretim Okulu

http://www.varsakioo.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş