Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Hakkında - Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Resimleri - Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu İletişim

Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu İzmir Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: 232363409371
    Okulun Faksı: 2323634093
    Okulun Adresi: 7171 SOKAK NO:30
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Vali Namık Kemal Şentürk İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

2. melikem

melikem Yeni Üye

bnm eski oklm yhaa çok sefiyormm o okulu :(

3. melikem

melikem Yeni Üye

vali namık kemal şentürk ilköğretim okulu en iyi okullardan biridir özlellikle öğretmenleri bu seneki ler (güler,fatma,pervin,erdal,evrim hoca gibi) hocalar kadar iyisi yoktur bn şimdi 80. yıl küçük çiğli i.ö..o na gldim pek bğenmedim ama olsun yinede güel eski oklm kadar olmasada :DD:):):):D:D:D(L)(U):kihkih:':)014::hihi

Bu Sayfayı Paylaş