Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Hakkari Çukurca

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Hakkari Çukurca konusu Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Hakkında - Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Tanıtım - Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Resimleri - Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu İletişim

Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Hakkari Çukurca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Tarihi:

Okulumuz, Hakkari ilinin 78 km güneyinde Irak sınırına 0 (sıfır)
    noktasında bulunan Çukurca ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğüne bağlı resmi bir kurumdur.

Okulumuz 2005 - 2006 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçmiştir. Halen okulumuzda 56 kayıtlı öğrenci bulunmaktadır ve tam günlü eğitim yapılmaktadır.

Okulumuzda 1 Müdür Vekili , 1 Kadrolu , 3 Usta Öğretici görev yapmaktadır.

Vali Erdoğan Gürbüz Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: VALİ ERDOĞAN GÜRBÜZ ANAOKULU
    Adresi: VALİ ERDOĞAN GÜRBÜZ ANAOKULU CUMHURİYET MAH. NO:22
    Telefon Numarası: 4385112829
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş