Vali Duruer'den Nusaybin'de hafta sonu denetimi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 20 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Vali Duruer'den Nusaybin'de hafta sonu denetimi konusu Mardin Valisi Hasan Duruer ve Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk’le birlikte Nusaybin ilçesindeki okulları denetledi. Nusaybin’e gelen Vali Duruer ve İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk, Nusaybin kaymakamı Yücel Gemici ile ilçe Milli Eğitim Müdürü İzzetin Aydın’la birlikte Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Lisesi, Anadolu İmam – Hatip Lisesi, Gazi Yibo ve İlçe Halk Eğitim Merkezini denetledi.

Pansiyonlu Anadolu İmam – Hatip Lisesi ve Gazi Yibo’da erzak depoları, yatakhaneler ve okulların içi kısımlarını gezen Vali Duruer, gezdiği tüm okullardaki eksiklikleri Milli Eğitim Müdürüne not aldırarak, eksiklerin biran önce giderilmesini istedi.

Gazi Yibo'da yatılı kalan öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Duruer, öğrencilere kitap gönderme sözü verdi.

İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Duruer daha sonra ilçeden ayrıldı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com

Kaynak

Bu Sayfayı Paylaş