Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Anamur Mersin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Anamur Mersin konusu Anamur Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Vakıfbank Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

MİSYONUMUZ

* Cumhuriyetin temel ilkeleriyle, Atatürk İlke ve İnkılâplarını, yaşayan ve yaşatan,
    * Milli ve Kültürel mirasını, gelecek nesillere taşıyabilen,
    * Eğitim – Öğretim kadrosu ve donanımlı altyapısıyla, teknolojik gelişmeleri takip eden,
    * Özgüveni ile kendini ifade edebilen,
    * Enerjisini, yetenekleri doğrultusunda kullanan,
    * Coşkusu, kararlılığı ve üretkenliği ile geleceğin güçlü Türkiyesi’ni oluşturacak bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Yüz yıllık geçmişimizden aldığımız güçle, bölgesinde lider, demokratik bir ortamda; Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, millî ve kültürel değerlerine sahip, bilgi ve teknolojiye ayak uyduran, çevresiyle uyumlu, sosyal ve duyarlı, en iyi temel eğitim ile geleceğini garanti altına alan, fikirlerini özgürce ifade edebilen, sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek.

İletişim

Adresi: GOKTAŞ MAH.TAHSİN SOYLU CAD.
    Telefon Numarası: 3248141090
    Faks Numarası: 3248142626

Web Adresi:
    http://www.vb-ataturkilkogretim.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş