Uzungöl İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Uzungöl İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon konusu Çaykara Uzungöl İlköğretim Okulu - Uzungöl İlköğretim Okulu Hakkında - Uzungöl İlköğretim Okulu Tanıtımı - Uzungöl İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Uzungöl İlköğretim Okulu Resimleri

Uzungöl İlköğretim Okulu Trabzon Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Uzungöl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Uzungöl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Uzungöl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Uzungöl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: UZUNGÖL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yeni Mah. Uzungöl

Telefon Numarası: 4626566052
    Faks Numarası: 4626566051

OKULUN MİSYONU:

1.Okulumuz, ülke değerlerine sahip çıkan, demokratik yaşamın karar verme gücüne sahip bireyler yetiştirmek için vardır. 2.Okulumuz, farklı yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretken bireyler yetiştirmek için vardır. 3.Okulumuz, demokrasi ve cumhuriyet ilkelerine bağlı, Atatürkçü düşünceyi özümseyen, ulusal değerleri benimseyen ve savunan bireylerin yetiştirilmesi için vardır. 4.Okulumuz, paylaşımcı, yardımsever, özgüvenli ve dayanışmayı ilke edinen, insan haklarına inanıp, her koşulda savunan bireylerin yetiştirilmesi için vardır. 5.Okulumuz, tüm personeli ve öğrencileriyle birlikte bilgiye ulaşan ve paylaşan, teknolojik olanaklardan yararlanarak her alanda çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı amaç edinen kitleler yetiştirmek için vardır. 6.Okulumuz, öğrencilerimizin çok yönlü yeteneklerini ortaya çıkarmak, çağın gereklerine göre geliştirmek ve sürekli gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için vardır. 7.Okulumuz, ülkemizin tüm değerlerine sahip çıkarak yön verecek gençlerin yetişmesi için vardır

OKULUN VİZYONU:

1.Okulumuzdan başlayarak, tüm insanlığın barış ve güven ortamının oluşturulmasına katkı sağlamak. 2.Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere hedef gösterdiği, “Çağdaş Uygarlık Düzeyi” ne ulaşmak. 3.Kaliteli eğitimin oluşturulması için , sürekli yenilenip gelişen teknolojinin eğitimde vazgeçilmez olduğunun tüm bireylerce kavransın. 4.Okul yönetimi, öğretmen, öğrenci, veli işbirliğine dayalı bir eğitim ortamına ulaşmak.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş