Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 4 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgileri

Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Dış İlişkiler Komisyonu, okulun tanıtımı için bir dizi çalışma başlattı.

Teknik Bilimler MYO' nun mesleki eğitimdeki başarısı, gerçekleştirdiği projeler ve sektöre katkıları konularında bilgi paylaşımında bulunmak isteyen çalışma grubu, sivil toplum örgütleriyle ve iş dünyası ile bir araya geliyor.
    Yüksek Okul Müdürü Prof.Dr. Rıdvan Ezentaş ve Yrd. Doç. Dr. Mehtap Sağocak, Öğretim görevlileri Uğur Fındıkoğlu, Sermet Çelikçapa ve Nurettin Yamankaradeniz' den oluşan çalışma grubu, Tosyöv'e yaptıkları ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Naci Süzgün, Yönetim Kurulu Üyeleri Kasım Çapraz, İsmail Hakkı Kavurmacı, Semih Yiğit ve Yücel Akgün ile görüştü.
    Öğretim görevlileri, 15 farklı program, 95 öğretim elemanı ve 3 bin 500 öğrenciyle yapılan 17 AB Projesi ve "Hayat Boyu Öğrenim" kapsamında açılan 95 farklı alandaki sertifika eğitimleri ve önümüzdeki dönemde başlayacak 1+1 çift diploma uygulamasıyla öne çıkan yüksek okulunu anlattılar.
    Sivil toplum örgütlerinin öneri ve katkılarıyla daha da ileri gideceklerini ifade eden komisyon üyeleri, bu bilgilendirme toplantıların Bursa iş dünyası ve STK ilişkileri güçlendireceğini ve bu ziyaretlerin devam edeceğini bildirdiler.

Adres1 : Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Görükle Kampüsü
    Adres2 : Nilüfer / BURSA
    Posta Kodu : 16059
    Telefon : 0224 2942300
    Faks : 0224 2942303

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş