Ultimate Data Recovery 4.0 - SON SÜRÜM - SİLİNEN DOSYALARINIZI GERİ ALIN...

'Diğer Programlar' forumunda UquR tarafından 1 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Ultimate Data Recovery 4.0 - SON SÜRÜM - SİLİNEN DOSYALARINIZI GERİ ALIN... konusu Ultimate Data Recovery 4.0 - SON SÜRÜM - SİLİNEN DOSYALARINIZI GERİ ALIN...

Sürüm : 4.0
    Boyut : 32 Kb
    Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
    Dil : Ingilizce
    İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP
    Download: http://www.mispbo.com/datarec4.zip

Tanıtım:

Ultimate Data Recovery[​IMG] Windows Geri Dönüşüm Kutusundan silinen dosyaları[​IMG] kolayca geri getirir. Zarar görmüş yerel disklerden sağlam verileri kurtarır. Elektrik kesintisi gibi nedenlerden dolayı[​IMG] sistemin yanlış kapatılmasıyla kaybedilen verileri kurtarır. Virüs[​IMG] trojan gibi zararlı yazılımların neden olduğu veri kayıplarını da kurtarır.

Program silinen dosyaları geri getirme başarısı sayesinde ödül kazanmıştır. Ultimate Data Recovery[​IMG] sayesinde silinen dosyalarınızı geri getirin[​IMG] böylece zamandan[​IMG] paradan ve kaynaklarınızdan tasarruf edin.

Ultimate Data Recovery[​IMG] ulaşılamaz dosyaları kurtarma konusunda size yardım edecektir.

Ultimate Data Recovery[​IMG] diskinizi en küçük birimine kadar analiz ediyor. Bu şu demek: Normal Windows programlarının göremediklerini görebiliyor. Sonra silinen dosyaları işaretliyor ve geri getiriyor. Programı FAT 12/16/32 ve NTFS bölümlerinde kullanabilirsiniz....

Bu Sayfayı Paylaş