Uğur Dündar - İşte Hayatım - Nedim Şener

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda KaRDeLeN tarafından 13 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Uğur Dündar - İşte Hayatım - Nedim Şener konusu Nedim Şener Uğur Dündar - İşte Hayatım kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi
    Uğur Dündar / İşte Hayatım
    Nedim Şener

Doğan Kitap

» Biyografi

Fiyatı : 10,00 TL

Nisan 2010, 456 sayfa, ISBN: 9786051116068

Kitap hakkında

Uğur Dündar, önce televizyoncu olarak Batı ölçülerinde kendi işini çok başarılı yapan bir programcıydı. Daha sonra çok başarılı bir gazeteci çizgisi gördüm. Özetle her iki dalda da başarılı oldu. Türk basınına bir katkı getirdi.

Uğur Mumcu

Ülkenin güncel sorunlarına, iddiasız gibi görünen, bilgiçlik taslamayan, ama yurt ve insan sevgisi dolu bir tavırla yaklaşan Uğur Dündar, toplumun kenara köşeye itilmiş insancıklarını bulup ortaya çıkarmakta olağanüstü bir sezgiye sahip.

Halit Refiğ

Doğru adam… Dürüst kitap bu.

Yılmaz Özdil

Uğur Dündar Robin Hood’un elinde kamera olanıdır.

Bekir Coşkun

Sevgili Uğur, Sen Türkiye’de hırsızların ve üçkâğıtçıların korkulu rüyası olmuş adamsın. Seni ve kameranı uzaktan gören namussuzlar, kaçacak delik arıyor. Ne mutlu sana.

Emin Çölaşan

45 yıllık dost… 40 yıldır Türkiye’nin tek gerçek televizyon starı. Üstelik gözü pek bir haberci.

Haluk Şahin

Uğur Dündar’ı her zaman için, her devrin en büyük televizyoncusu olarak rahatça gösteririm.

Halit Kıvanç

Kitap kapağı

Bu Sayfayı Paylaş