TV'de Bugün Ne Var 8 Şubat 2011 Salı

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 8 Şubat 2011 Salı konusu TV'de Bugün 8 Şubat 2011 Salı

    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Bir Bulut Olsam Yerli Dizi Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Bloomberg HT İlk Söz Ekonomi Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah

    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah

    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Gün Başlıyor Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah

    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Cine5 Sabah Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah

    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.30 Cine-5 Meltem Şarkışlalı ile Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.50 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah

    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 Show Sağlık Haber Sağlık Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah

    08.00 Star Kayıp Prenses Yerli Dizi Sabah
    08.00 Tnt Jonny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Pasifik Yabancı Dizi Sabah
    08.05 Kanal 7 Bizim Doktorlar Sağlık Sabah

    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.20 Atv Aliye Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Açılışa Doğru Ekonomi Sabah

    08.30 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 Tnt Jonny Bravo Çizgi-Film Sabah
    08.45 Tnt Ender Saraç'la Sağlıklı Yaşam Sağlık Sabah

    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah

    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Sabah

    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah
    09.15 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah

    09.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
    09.30 Show Seren Serengil İle Evlenir Misin? Kadın Programı Sabah
    09.40 CNBC-E Sabah Notları Haberler Sabah
    09.40 Kanal 7 İkbal'le Hayatın İçinden Kadın Programı Sabah

    09.45 Show Deryalı Günler Kadın Programı Sabah
    09.45 Samanyolu Jale Binayla Sabah Kahvesi Aktüalite Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Star Asi Yerli Dizi Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah

    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Fox Belalı Baldız Yerli Dizi Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    10.05 Cine-5 Bon Appetite Aktüalite Sabah

    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah
    10.10 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah
    10.30 TV 8 Plates Sağlık Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.40 CNBC-E Burcu Soruyor Ekonomi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.45 Tnt Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah
    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah

    11.00 Kanaltürk Hayata Gülerken Kadın Programı Sabah
    11.05 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.15 TRT HABER Medya Müfettişi Aktüalite Sabah
    11.20 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.25 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle

    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.35 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah

    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Sabah
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle

    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle

    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
    12.00 Star Gün Ortası Haberler Öğle
    12.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    12.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle

    12.05 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    12.15 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle

    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.45 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle

    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Atv Daltonlar Çizgi-Film Öğle
    13.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.15 Tnt Dest-İ İzdivaç Kadın Programı Öğle
    13.20 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Günün Konuğu Aktüalite Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    13.30 TRT1 Göz Nuru Aktüalite Öğle
    13.30 Atv Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Öğle
    13.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.45 Kanal 7 Ezgi ile Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğleden Sonra

    13.55 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Karar Verenler Ekonomi Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TV 8 Aklımıza Takıldı Aktüalite Öğle

    14.00 Kanal D Yaprak Dökümü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.05 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle
    14.15 Show Aile Sırları Aktüalite Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle

    14.15 Cine-5 Muhabbet Pınarı Aktüalite Öğle
    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.30 CNN-TÜRK Dış Haber Haberler Öğle
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra

    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Finans @ Web Ekonomi Öğleden Sonra

    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.05 CNN-TÜRK Yurt Haberleri ezberim.com Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra

    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.20 TRT1 Bahar Dalları Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.35 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Kadın Programı Akşam Üstü

    15.45 Show Yemekteyiz Yarışma Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 50 Dakika Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra

    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Kapanışa Doğru Ekonomi Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Sağlık Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğleden Sonra
    16.35 TRT1 Elde Var Hayat Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.45 Fox Aşkın Peşinde Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Sıcak Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 Pasifik Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Kanaltürk Soru Bankası Yarışma Akşam Üstü
    17.30 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.35 CNN-TÜRK Paranın İzi Ekonomi Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Sınıf 2010 Aktüalite Akşam Üstü

    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam

    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Fox Fox Akşam Haberler Akşam
    18.00 Star 2 Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Prime-time

    18.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
    18.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 CNBC-E Nickelodeon Kuşağı Çizgi-Film Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 Tnt Açıl Susam Açıl Aktüalite Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    18.55 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time

    [​IMG]


    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Akşam Raporu Haberler Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time

    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Samanyolu Battal Gazi'nin İntikamı Yerli Sinema Prime-time
    19.10 24 Benim Gözümle Aktüalite Prime-time
    19.15 NTV Burcu Esmersoy İle Spor Spor Programı Prime-time

    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time

    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 NTV Yorum Farkı Tartışma Prime-time
    19.45 TV 8 Komplo Teorisi Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Gün Işığı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam

    19.55 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 Show Çember Yarışma Prime-time

    20.00 Kanal D Öyle Bir Geçer Zamanki Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Papatyam Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Ve Ceza Yerli Dizi Prime-time

    20.00 NTV Canlı Ana Haber Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Prime-time
    20.15 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Prime-time

    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.45 Tnt Cinayet Gecesi Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni 21 Haberler Prime-time
    21.00 E2 Veronica Mars Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Prime-time

    21.10 Habertürk Teke Tek Tartışma Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.20 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Prime-time
    21.20 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Prime-time

    21.30 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Prime-time
    21.30 TRT1 Çöpçüler Kralı Yerli Sinema Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E Gerçek Sevgi Yabancı Sinema Gece
    22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
    22.00 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time

    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 Talih Kuşu Yerli Sinema Prime-time
    22.15 Kanaltürk Merkez Siyaset Tartışma Gece
    22.30 NTV NTV Soruyor Tartışma Gece

    22.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Gece
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.45 Show Canlı Para Yarışma Gece
    23.00 Tnt Hızlı Çıkış Yabancı Sinema Gece

    23.00 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece

    23.15 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Gece
    23.20 TRT1 Enine Boyuna Tartışma Gece
    23.30 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.30 E2 How To Make It In America Yabancı Dizi Gece

    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.30 Tnt Life Yabancı Dizi Gece
    23.35 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Gece Haberleri Haberler Gece

    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk 1 Gün Haberler Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Gün Sonu Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece

    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı
    00.00 Fantasy Fantasy Preview Erotik Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 90+3 Spor Programı Gece Yarısı

    00.20 Fantasy Linsey Dawn Mckenzie I'm Back 4 Erotik Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Fox Zap Zup Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı

    00.30 Tnt Law & Order Yabancı Dizi Gece
    00.30 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.45 Fantasy Dirty Little Pig Tales 3 Erotik Gece Yarısı
    00.50 Fantasy Lesbo Teen Initiation 3 Erotik Gece Yarısı

    01.00 Show Aile Sırları (Tekrar) Yarışma Gece Yarısı
    01.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Samanyolu Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    01.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı

    01.15 Fantasy It's A Girl Thing 3 Erotik Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    01.30 Atv Aranıyor Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.30 Kanal D Sır Küpü Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.35 Fantasy Wriggle & Pout 2/3 Erotik Gece Yarısı
    01.50 Fantasy Maskerade 3 Erotik Gece Yarısı
    02.10 Fantasy Demetri's Hotel 4 Erotik Gece Yarısı
    02.30 Fantasy The Vampires 2 Erotik Gece Yarısı

    02.45 Fantasy Wriggle & Pout 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Fantasy Zombie Nation 2 Erotik Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Leningrad Kuşatması Yabancı Sinema Gece Yarısı
    03.10 Fantasy Poker Ass 5 Erotik Gece Yarısı


    03.25 Fantasy British Hotel Bitches 1 Erotik Gece Yarısı
    04.40 Kanal D Kobra Takibi Yabancı Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş