TV'de Bugün Ne Var 7 Kasım 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 6 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 7 Kasım 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 7 Kasım 2010 Pazar


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah

    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.35 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yabancı Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D Belalı Ada Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Fox Rengarenk Aktüalite Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Atv Sen Harikasın Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah

    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah

    08.00 Atv Avrupa Yakası (Tekrar) Yabancı Dizi Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.05 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.25 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah

    08.30 Fox Barbie Kuğu Gölü Yabancı Sinema Sabah
    08.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Bataklık Bülbülü Yerli Sinema Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.05 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah

    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah

    09.35 Cine-5 Teşekkür Ederim Büyükanne Yerli Sinema Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.55 TRT1 Özgürlük Uğruna Yabancı Sinema Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah

    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    10.10 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    10.15 TRT3 Çaykur Rizespor A.Ş.-Mersin İdmanyurdu Maç Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.20 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    10.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah

    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Pazar Pazar Aktüalite Sabah
    11.05 Cine-5 Önce Sağlık Sağlık Sabah

    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah
    11.15 Fox Şen Yuva Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Ley-Ley-La Aktüalite Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle

    12.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle

    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.30 TRT3 Antalya Ampute-Malatya Ayyıldız Spor Programı Öğle
    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle
    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Dizi TV(Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Lig TV Haber Spor Programı Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle

    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 Lig TV Trabzonspor-Galatasaray Spor Programı Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğle

    13.30 TV 8 Fiorentina-Chievo Maç Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.30 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Öğle
    13.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğleden Sonra

    13.40 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
    13.55 TRT1 Giresunspor-Diyarbakırspor Maç Öğle
    14.00 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Spor Programı Öğle

    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    14.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle
    14.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle
    14.15 Star Umut Yolcuları (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Giresunspor-Diyarbakırspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 24 Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Belgesel Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 Show Cansu yla Baş Tacı Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Lazio-Roma Maç Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Analar Ölmez Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 24 Video Spor Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Star Tom ve Jerry Kids Show Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Show Güneydoğudan Öyküler Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 TRT3 F1 Kulüp Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Star Dürüyenin Güğümleri Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Akşam Üstü
    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü

    17.35 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Akşam

    [​IMG]

    18.00 NTV % 100 Futbol Spor Programı Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TRT3 F1 Brezilya Grand Prix Spor Programı Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam

    18.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Akşam
    18.00 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam
    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam

    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam
    18.35 Cine-5 Yakın Takip Magazin Akşam

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Trabzonspor-Galatasaray Maç Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.25 TRT1 Denizlispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor Maç Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TRT3 F1 Kulüp Spor Programı Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 Tnt Sevgilim Kim Olacak Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Star Recep İvedik Yerli Sinema Prime-time
    20.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    20.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT1 Denizlispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time

    20.45 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time

    21.00 E2 Its Always Sunny In Philadelphia Eğlence Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.15 TV 8 İşaretler Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    21.30 Cine-5 Aktüel Tv Magazin Prime-time

    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Şeref Madalyası Yabancı Sinema Prime-time
    21.30 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    21.45 TRT3 Valencia-Caja Laboral Maç Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Madmen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time
    22.30 TRT HABER Küçük Ağa Yerli Sinema Prime-time
    22.30 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.45 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 Show Deli Saraylı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.00 Kanal D Merhaba Dünyalı Yabancı Sinema Gece

    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.10 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Gece

    23.10 NTV Özel Röportaj: Cem Yılmaz Aktüalite Gece
    23.10 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    23.30 Kanal 7 Hazret-i Meryem Yerli Dizi Prime-time
    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece

    23.30 Fox Gökyüzü Savaşçıları Yabancı Sinema Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece

    23.50 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Trabzonspor-Galatasaray Maç Gece Yarısı
    00.10 Habertürk Hoş Beş İki Spor Programı Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Gece Yarısı

    00.30 CNN-TÜRK Pazar Pazar Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Star Gecekondu Eğlence Gece Yarısı
    00.45 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 Show Altı Pas Spor Programı Gece
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Gece Yarısı
    01.10 Atv Kılıç Günü (Tekrar) Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.15 Fox The O.C Yabancı Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş