TV'de Bugün Ne Var 6 Kasım 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 5 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 6 Kasım 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 6 Kasım 2010 Cumartesi

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.10 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yerli Dizi Sabah
    06.15 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Sabah

    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Şen Yuva Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Görevli Belgesel Sabah
    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.15 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Video Spor Spor Programı Sabah

    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Fox Scooby Doo 13 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Batman ve Bay Freeze Çizgi Sinema Sabah

    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.10 NTV Yakın Plan Tartışma Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah

    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    09.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    09.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    09.40 TRT1 Ufaklık Yabancı Sinema Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah

    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 Cine-5 Aşkın Koçla Turizm Arenası Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    10.10 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    10.15 TRT3 Shalke 04-St.Pauli Maç Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Gençlik Kızlar Yerli Sinema Sabah
    10.50 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Önce Sağlık Sağlık Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah

    11.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Sabah
    11.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.00 Fox Çakıl Taşları Yerli Dizi Sabah

    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.50 TRT1 Sınıf 2010 Özel Yerli Dizi Sabah
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    12.00 TRT3 Tele Smaç Spor Programı Öğle

    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Kanaltürk Nuri Kantar Ailesi Yerli Sinema Öğle

    12.20 TRT HABER Uçuyorum Gezi Öğle
    12.25 Cine-5 İşte Hayat Aktüalite Öğle
    12.30 24 Video Spor Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.35 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    13.00 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.05 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Öğle
    13.20 TRT HABER Oto Heyecan Aktüalite Öğle

    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    13.45 TRT3 Hentbol Süper Ligi Karş. Spor Programı Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.55 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Mersin İdmanyurdu Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Hayatım ve Şehrim Aktüalite Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle

    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğle
    14.10 NTV Basın Odası Tartışma Öğle

    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle
    14.10 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    14.15 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.35 TRT HABER Koleksiyoncu Aktüalite Öğle
    14.40 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğle
    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Çaykur Rizespor A.Ş.-Mersin İdmanyurdu Maç Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra

    15.25 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Alamode Aktüalite Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.50 CNN-TÜRK Benim İstanbulum Belgesel Öğleden Sonra

    15.55 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Medical Park Antalyaspor-Bursaspor Maç Öğleden Sonra

    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.25 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.45 Fox Acemi Cadı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.50 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 F1 Kulüp Spor Programı Akşam Üstü
    17.35 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Akşam Üstü

    17.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Akşam Üstü
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam
    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam

    [​IMG]

    18.00 TRT3 F1 Brezilya Sıralama Turları Spor Programı Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam

    18.05 Cine-5 Aşk Dediğin Laf Değildir Yerli Sinema Akşam
    18.10 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam

    18.50 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Fenerbahçe-Eskişehirspor Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 TRT3 F1 Kulüp Spor Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe İle Dünya Gündemi Haberler Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanaltürk Duma Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT3 B.M´Gladbach-B.Münih Maç Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.20 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Prime-time

    20.35 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Prime-time
    20.40 Cine-5 İkilem Yabancı Sinema Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    20.55 TV 8 Gülhanın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time

    21.05 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time
    21.05 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time

    21.40 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.45 TV 8 Inter-Brescıa Maç Prime-time
    21.45 Kanaltürk Evrim Yabancı Sinema Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time

    21.50 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Fox Arkadaşımın Aşkı Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Cine-5 Pınarın Kelebek Etkisi Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT3 Ankara Engelliler -Karagücü Maç Prime-time

    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece

    23.10 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.15 Lig TV MKE Ankaragücü-Gaziantepspor Maç Gece
    23.15 NTV Tarih Konuşmaları Tartışma Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece

    23.20 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Karanlıklar Ülkesi Yabancı Sinema Gece
    23.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece

    23.50 TRT1 Anlaşma Yabancı Sinema Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Haberler Gece Yarısı
    00.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı
    00.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.20 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Gece Yarısı

    00.45 Fox Kick Box Spor Programı Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.45 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş