TV'de Bugün Ne var 6 Haziran Pazar 2010

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne var 6 Haziran Pazar 2010 konusu TV'de Bugün 6 Haziran 2010 Pazar

    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Görmeniz Gereken 50 Yer Gezi Sabah
    06.15 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.20 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah

    06.25 Cine-5 Macera Peşinde Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Kahraman Güvercin Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah

    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah

    07.00 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah

    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Sabah

    07.10 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    07.15 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.15 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    07.25 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Star Benden Baba Olmaz Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    08.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah

    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.10 Samanyolu 8.Türkçe Olimpiyatları Ödül Töreni Kültür Sanat Sabah
    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.20 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    08.20 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.45 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah

    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusu Büyülü Ormanda Çizgi Sinema Sabah

    09.00 Show Özgür Şef Aktüalite Sabah
    09.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Kanal D Çılgın Çocuklar 3 Çizgi-Film Sabah
    09.15 Fox Barbie’nin Günlüğü Yabancı Sinema Sabah
    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.40 TRT1 Dönüm Noktası Belgesel Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Galaksi Rehberi Gezi Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah

    10.30 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Lig TV FIFA 1982 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Sabah
    11.00 Kanal D Cuma ya Kalsa (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 TV 8 Yaşam Kulübü Sağlık Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.15 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Öğle
    12.25 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.30 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle

    12.45 Lig TV Dünya Kupası Countdown Spor Programı Öğle
    12.50 Star Haneler Eğlence Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru SBS Özel Eğitim Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Atv Gizli Hazine Yabancı Sinema Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.10 Lig TV İsviçre-İtalya Maç Öğle
    13.10 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 24 Sınav Özel Eğitim Öğle

    13.15 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğle
    13.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle

    13.30 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.40 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.40 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Öğle
    13.45 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.50 Show Offshore-K. Maraş Yarışma Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle

    14.00 TRT3 Parlamentolar Arası Golf Turnuvası Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.10 Lig TV İsviçre-İtalya Maç Öğle

    14.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Öğle
    14.10 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.40 Star Boşver Arkadaş Yerli Sinema Öğle

    15.00 Fox Su Gibi Ekstra Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 3D Mega Shark Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Barışa Yolculuk Gezi Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Dünya Kupası Özel Spor Programı Öğleden Sonra

    15.10 Cine-5 Hiç Sinemaya Gitmedim Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.10 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 NTV Tadı Damağımda Yemek Programı Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Fransa-Çin Maç Öğleden Sonra

    15.30 Show Vidivodo Eğlence Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Yasal Kartallar Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Roland Garros Tenis Turnuvası Spor Programı Öğleden Sonra

    16.05 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV FIFA 1986 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 NTV Güzel Haberler Sohbet Öğleden Sonra

    16.10 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Show Evcilik Oyunu (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra

    16.20 CNN-TÜRK RedBull Flugtag Eğlence Öğleden Sonra
    16.20 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.20 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Kültür&Sohbet Öğleden Sonra
    16.40 Star Extra Extra Small Yarışma Öğleden Sonra

    17.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü

    17.10 TRT HABER Hayat Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.10 Lig TV FIFA 1986 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü
    17.10 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    17.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Cine-5 Çocuk Filmleri Kuşağı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Bir Kelime Bir İşlem Yarışma Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    18.00 Bloomberg HT Biyografiler Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam

    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.10 Lig TV Dünya Kupası Countdown Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.55 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Prime-time
    19.00 Lig TV Transfer Dosyası (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.00 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.10 Habertürk Tek Başına Belgesel Prime-time

    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Tnt Seninle Tanışmış mıydık? Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    20.00 Star Korkunç Bir Film 4 Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Gece

    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.30 Cine-5 Zorlu Arayış Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 24 FıraaQ Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 E2 Dr. Who? Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız (Tekrar) Tartışma Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Açık Oturum (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Kanal 7 Battal Gazi'nin İntikamı Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 7 Hz. Yusuf Yabancı Dizi Prime-time
    21.05 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Şanslı Slevin Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.40 Star Kod Adı Temizlikçi Yabancı Sinema Prime-time
    21.50 Kanaltürk Transfer Dosyası Spor Programı Prime-time

    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.00 NTV Belgesel: Hayat Life Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time

    22.30 Lig TV FIFA 1990 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı Prime-time
    22.30 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time
    22.40 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Prime-time
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time

    23.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.05 TRT1 Konser Programı Konser Gece
    23.10 Atv Aldatmaca Yabancı Sinema Gece

    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece
    23.30 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece

    23.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    23.30 Fox Gerçek Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Show Evcilik Oyunu (Tekrar) Yarışma Gece
    23.30 Star Passaparola Yarışma Prime-time

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.50 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece

    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Yılan Gözler Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.05 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.20 NTV Gündemdekiler (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı
    00.45 Fox Şifreler Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 Star 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show Vidivodo Eğlence Gece
    01.00 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece

    01.30 Atv Diplomat Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Fox Kürşat Başar’la Talk Show Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Bir Nefeste Hayat Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş