TV'de Bugün Ne Var 6 Şubat 2011 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 6 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 6 Şubat 2011 Pazar konusu TV'de Bugün 6 Şubat 2011 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi Sinema Sabah
    06.00 Samanyolu Tarık ve Diğerleri Yerli Dizi Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    06.00 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.10 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.30 Tnt Foster Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Renkli Türkçe Aktüalite Sabah

    07.00 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Falpjack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show Fındıkkırarın Sırrı Yabancı Sinema Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    07.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    08.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 Tnt Samurai Jack Çizgi-Film Sabah
    08.10 Atv Monster Buster Çizgi-Film Sabah

    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.40 Kanaltürk Kölen Olayım Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    08.45 Atv Daltonlar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah

    09.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.05 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah
    09.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.20 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.30 Fox Scooby Doo 12 Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah

    09.40 Cine-5 Yaban Yerli Sinema Sabah
    09.45 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.55 TRT1 Tanrının Silahı Yabancı Sinema Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    10.00 Fox Barbie Mariposa Yabancı Sinema Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Aktüalite Sabah

    10.15 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.45 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 E2 Pasific Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Tnt Herşey Gerçek Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Sabah
    11.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah

    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.15 Kanal D Kanıt (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    11.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    11.40 Kanal 7 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Atv Özel Tim Yabancı Dizi Sabah
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.00 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
    12.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Öğle

    12.00 Tnt Dedikodu Magazin Öğle
    12.15 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.30 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Öğle

    12.30 Fox Life Style- Bambaşka Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Dizi TV Magazin Öğle
    13.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Cine-5 Vahe Kılıçarslan ile Dekodiazyn Aktüalite Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle

    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber ezberim.com Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Mersin İdmanyurdu - Samsunspor Maç Öğle
    13.30 TV 8 Bolognia-Catania Maç Öğle
    13.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle

    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.50 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 Show All Star Erkekler Basketbol Spor Programı Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.00 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Öğle
    14.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Öğle
    14.15 TRT1 Devre Arası Maç Öğle
    14.15 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.15 Tnt Zafer Benim Yerli Sinema Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    14.30 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 TRT1 Mersin İdmanyurdu - Samsunspor Maç Öğle
    14.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra

    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Genoa-Milan Maç Öğleden Sonra
    16.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Trabzonspor-Medical Park Antalyaspor Maç Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.10 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Kara Murat Denizler Hakimi Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Sezercik Küçük Mücahit Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Kanal 7 Beyoğlu Güzeli Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.30 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Hayatım Dizi Yarışma Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 NTV Yaşam Reçetesi Sağlık Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 Show + 18 (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Akşam

    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Akşam


    [​IMG]

    18.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 NTV Tadı Damağımda Gezi Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Cine-5 Şehir Ve İnsan Aktüalite Akşam
    18.30 Tnt Dert Bende Yerli Sinema Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    18.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.55 TRT1 Altay-Diyarbakırspor Maç Akşam
    19.00 Lig TV Galatasaray-Eskişehirspor Maç Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    19.15 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.30 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Küçük Kardeşim 2 Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar (Tekrar) Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 TRT1 Altay-Diyarbakırspor Maç Prime-time
    20.00 Show Canlı Para Yarışma Prime-time

    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time
    20.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Bir Aradayız Hepsi Bu Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time

    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT1 Stadyum Pazar Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 The Tudors Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    21.20 Cine-5 Kitabın Ortasından Aktüalite Prime-time
    21.45 Samanyolu Varlık Harikaları Belgesel Prime-time

    21.45 TV 8 Inter-Roma Maç Prime-time
    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Kanal 7 Tarkan Güçlü Kahraman Yerli Sinema Prime-time
    22.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    22.15 NTV Yakın Plan Aktüalite Prime-time

    22.20 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time
    22.30 Star Kurtlar Vadisi Gladio Yerli Sinema Prime-time

    23.00 Tnt Fringe Yabancı Dizi Gece
    23.00 Show Bir Nefeste Hayat Yabancı Sinema Gece
    23.00 CNBC-E The Walking Dead Yabancı Dizi Gece
    23.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Gece

    23.15 Kanal D Tatlı Tesadüf Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox 3:10 Yuma Yabancı Sinema Gece
    23.30 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Gece
    23.30 Kanal 7 Kurtlar Vadisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.45 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    00.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Star Gecekondu Eğlence Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.30 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Karanlık Geçmiş Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş