TV'de Bugün Ne Var 5 Aralık 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 5 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 5 Aralık 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 5 Aralık 2010 Pazar


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    06.20 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yabancı Dizi Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    07.00 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Tnt Casper Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Kurtarma Ekibi Avusturalya’da Çizgi Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah
    07.20 24 Yeraltı Aktüalite Sabah

    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.45 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah

    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Sabah

    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah

    08.30 Kanal D Dostum Gooby Yabancı Sinema Sabah
    08.40 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah
    08.40 Kanaltürk Karlı Dağdaki Ateş Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Fox Barbie Gökkuşağının Sihiri Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.30 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    09.35 Cine-5 Benim Altı Sevgilim Yerli Sinema Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    10.00 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.10 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.15 Kanal 7 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.45 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    11.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Sabah

    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Öğle
    11.00 Samanyolu iyi Seyirler Magazin Sabah
    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah
    11.15 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 TRT3 Ampute Futbol Ligi Karş. Spor Programı Sabah

    11.45 Star Çılgın Profesör Yabancı Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle

    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle
    12.15 Kanal 7 7. Gün Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    12.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle
    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle

    12.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Öğle
    12.50 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.15 TRT3 Estudiantes-Barcelona Spor Programı Öğle
    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 Star Komedi Dükkanı (Tekrar) Eğlence Öğle

    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Piller Dahil Değil Yabancı Sinema Öğle
    13.25 TRT1 G.Antep B.Ş. Belediyespor- TKİ Tavşanlı Linyitspor Maç Öğle
    13.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle

    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle

    13.45 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğle
    14.00 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor Maç Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle

    14.00 Bloomberg HT Amerikan Müzik Ödülleri Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle

    14.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.30 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    14.30 TRT1 G.Antep B.Ş. Belediyespor- TKİ Tavşanlı Linyitspor Maç Öğleden Sonra
    14.30 TRT3 Estudiantes-Barcelona Maç Öğle
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra
    15.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğle
    15.00 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.20 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    15.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yerli Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Star Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.00 TV 8 Fiorentina-Cagliari Maç Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Maç Sonu Maç Öğleden Sonra
    16.05 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Sezercik Küçük Mücahit Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.20 TRT3 B.Leverkusen-Köln Maç Öğleden Sonra

    16.30 24 Video Spor Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Kasımpaşa-Galatasaray Maç Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü
    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam Üstü

    17.30 TRT3 B.Leverkusen-Köln Maç Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam
    18.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT3 Nurnberg-Borussia Dortmund Maç Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam
    18.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam

    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.35 Cine-5 Yakın Takip Magazin Akşam
    18.55 TRT1 .Rizespor- Adanaspor Maç Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time

    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Fenerbahçe-KDÇ Karabükspor Maç Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time

    19.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time
    19.30 TRT3 Nurnberg-Borussia Dortmund Maç Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Tnt Haber Haberler Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time

    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time
    19.50 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Star Gölgesizler Yerli Sinema Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TRT1 Ç.Rizespor- Adanaspor Maç Prime-time
    20.00 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.20 TRT3 Estudiantes-Barcelona Maç Prime-time

    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time

    21.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time

    21.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time

    21.30 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    21.30 Cine-5 Aktüel Tv Magazin Prime-time
    21.30 24 Amrika Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Catania-Juventus Maç Prime-time

    22.00 E2 Madmen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time

    22.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time

    22.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    22.15 Star Gerçeğin Gözleri Yabancı Sinema Gece
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 TRT3 Künde Spor Programı Prime-time

    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time
    22.30 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time
    22.30 TRT HABER Dilekler Zamanı Yabancı Sinema Prime-time
    22.40 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time

    22.45 Atv Meteor Fırtınası Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood and Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece

    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.10 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Gece
    23.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Gece
    23.15 Kanal D Gökten 3 Elma Düştü Yerli Sinema Gece

    23.30 Fox Göz Yabancı Sinema Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece
    23.40 Kanal 7 İşgal Yabancı Dizi Gece

    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.45 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece

    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Star Gecekondu Eğlence Gece
    00.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    00.10 Habertürk Hoş Beş İki Spor Programı Gece Yarısı

    00.10 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor Maç Gece Yarısı
    00.45 Atv Tutku Yabancı Sinema Gece
    00.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı

    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.30 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
    01.30 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş