TV'de Bugün Ne Var 4 Aralık 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 3 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 4 Aralık 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 4 Aralık 2010 Cumartesi


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah

    06.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt Casper Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Casper Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah

    07.00 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 Atv Saklambaç Yerli Dizi Sabah
    07.00 Atv Saklambaç Yerli Dizi Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 Atv Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Sabah
    07.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah

    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.15 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.30 Atv Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 Kanal D Uçan Köpek Çizgi Sinema Sabah

    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah

    08.00 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    08.15 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah
    08.20 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah

    09.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.00 Kanaltürk Daff Duck Hayalet Avcıları Çizgi Sinema Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 Show VidiVodo Eğlence Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Basın Odası Tartışma Sabah

    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    09.20 Bloomberg HT Landmark Aktüalite Sabah
    09.25 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah

    09.30 Kanal D Cinemania Kültür Sanat Sabah
    09.30 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah

    09.30 Fox Scooby Doo 1 Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah

    10.00 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    10.00 Cine-5 Aşkın Koçla Turizm Arenası Aktüalite Sabah

    10.00 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    10.15 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.15 TRT3 Orhan Ayhan´la Spor Yorum Spor Programı Sabah

    10.20 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Aşk Mahkumu Yerli Sinema Sabah
    10.35 TRT1 Kupa Ası Yabancı Sinema Sabah

    10.40 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Star Hayrettin Eğlence Sabah
    10.50 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah

    11.00 TRT3 Ampute Futbol Spor Programı Sabah
    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah

    11.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.15 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Sabah

    11.20 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.50 Atv Özel Tim Yabancı Dizi Sabah

    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle

    12.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle
    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Kanaltürk Bitmeyen Şarkı Yerli Sinema Öğle
    12.20 TRT HABER Uçuyorum Gezi Öğle

    12.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.20 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Cine-5 İş te Hayat Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.30 24 Video Spor Spor Programı Öğle
    12.45 TRT3 Erzurum 2011´e Doğru Spor Programı Öğle
    12.45 Star Yıldız Tozu Yabancı Sinema Öğle
    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    13.00 Show Agubugu Eğlence Öğleden Sonra
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.15 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Öğle
    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle

    13.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğle
    13.20 TRT HABER Oto Heyecan Aktüalite Öğle

    13.25 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    13.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Öğle

    13.45 Atv Bitmeyen Şarkı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.45 TRT3 Hentbol Süper Ligi Karş. Spor Programı Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle

    13.50 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.55 TRT1 Altay- Boluspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Öğle
    14.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğle

    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle
    14.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğle
    14.10 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.15 24 Anna: Cephede Yedi Yıl Belgesel Öğle

    14.15 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.35 TRT HABER Koleksiyoncu Aktüalite Öğle
    14.40 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Altay- Boluspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Quiz Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Alamode Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    15.45 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Öğleden Sonra

    15.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.50 CNN-TÜRK Benim İstanbulum Belgesel Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Öğleden Sonra

    16.05 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 NTV Tadı Damağımda Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.15 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.20 TRT3 E.Frankfurt-Mainz Spor Programı Öğleden Sonra

    16.25 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Fox Final Fantasy 7 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra

    16.45 Show Hayatın Tadı Aktüalite Akşam Üstü
    16.45 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 Conan O’Brien Eğlence Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü

    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 E.Frankfurt-Mainz Maç Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam Üstü

    [​IMG]

    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam

    18.05 Cine-5 Rumuz Sev Beni Yerli Sinema Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.50 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    19.00 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Lig TV Kasımpaşa-Galatasaray Maç Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 FC Schalke 04-Bayern Munchen Maç Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe İle Dünya Gündemi Haberler Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Tnt Haber Haberler Prime-time
    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time

    19.50 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    19.50 Kanaltürk Spot Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Kukla Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yok Böyle Dans Yarışma Prime-time

    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.10 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time
    20.30 TRT3 FC Schalke 04-Bayern Munchen Maç Prime-time
    20.35 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Prime-time

    20.40 Cine-5 Kızıl Güneş Yabancı Sinema Prime-time
    20.55 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time

    21.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.05 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time
    21.15 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.30 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
    21.45 Kanaltürk Aşkın Gücü Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Milan-Brescia Maç Prime-time

    21.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time

    22.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.05 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Fox Destere Yerli Sinema Prime-time
    22.30 Cine-5 Pınarın Kelebek Etkisi Aktüalite Prime-time

    22.30 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Prime-time
    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece
    22.45 Kanal D Son İstasyon Yerli Sinema Prime-time
    22.45 Star Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Yakın Plan Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 TRT3 Futbol Hariç Spor Programı Gece
    23.00 Tnt Greek Yabancı Dizi Gece
    23.10 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Gece

    23.15 Lig TV MKE Ankaragücü-Sivasspor Maç Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.20 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    23.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Gece

    23.30 Show Doktorlar (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Cezalandırıcı Yabancı Sinema Gece
    23.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece

    00.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Beyaz Tehlike Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.15 Fox K-1 MAX Yarı Final Spor Programı Gece Yarısı

    00.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Atv Koltuk Sevdası Yarışma Gece Yarısı
    00.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Eğlence Gece Yarısı

    00.45 Star Hayrettin Eğlence Gece
    01.45 Show Deli Saraylı (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş