TV'de Bugün Ne Var 31 Ekim 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 31 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 31 Ekim 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 31 Ekim 2010 Pazar


    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah

    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.25 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yabancı Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.45 Cine-5 Üç Ayı şaşırtıcı Maceraperestler Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Kanal D Sihirbaz ve Devler Çizgi Sinema Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Fox Öğretmen Kemal (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Sabah

    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    07.55 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah

    08.15 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah

    08.25 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah
    08.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah

    08.40 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Yayla Kızı Yerli Sinema Sabah
    08.45 Fox Barbie Adalar Prensesi Yabancı Sinema Sabah
    08.55 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 NTV NTV Soruyor Tartışma Sabah

    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.35 Cine-5 Uzay Avcıları Tortuga Adası Korsanları Çizgi Sinema Sabah

    09.45 TRT1 Kahramanlar Diyarı Yabancı Sinema Sabah
    09.50 Kanal 7 Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.10 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.15 TRT3 Akhisar Belediyespor- Giresunspor Maç Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.40 Atv Bitmeyen Şarkı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    10.45 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah
    10.45 Cine-5 Aşk Mabudesi Yerli Sinema Sabah
    10.45 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.50 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Sabah

    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah

    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Auto Show Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah

    11.15 Fox Şen Yuva (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    12.00 Star Dürüye’nin Güğümleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle

    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.00 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.30 TRT3 Marmara Bisiklet Turu Akçakoca-Adapazarı Etabı Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle

    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    12.35 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.45 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Dizi TV(Tekrar) Magazin Öğleden Sonra

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 24 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.05 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle
    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğle

    13.30 TV 8 Palermo-Lazio (Canlı) Maç Öğle
    13.30 Fox Ömre Bedel (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.50 TRT3 Samsunspor-Diyarbakırspor Maç Öğle

    13.55 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    13.55 TRT1 Boluspor-Orduspor Maç Öğle
    13.55 Show Offshore Mersin Yarışma Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğle
    14.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle

    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    14.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle

    14.15 Samanyolu Güz Gülleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.15 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.30 Cine-5 Filmler ve Müzikler Müzik Programı Öğleden Sonra
    14.30 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    14.50 NTV MotoGP Portekiz (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra

    15.00 TRT3 Samsunspor-Diyarbakırspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Boluspor-Orduspor Maç Öğleden Sonra

    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 24 Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TRT HABER Suç Dosyası Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Show Cansu yla Baş Tacı Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.30 Lig TV Kasımpaşa-Kayserispor (Canlı) Maç Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Akşam Üstü
    15.45 Tnt Hornblower Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Öğretmen Kemal (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Cesena-Sampdoria (Canlı) Maç Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Bitirimler Sınıfı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 Mainz-B.Dortmund Maç Öğleden Sonra

    16.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 24 Video Spor Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Akşam Üstü
    16.30 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.40 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT3 Mainz-B.Dortmund Maç Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü
    17.40 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Akşam
    17.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time

    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.55 Cine-5 Aşk Mabudesi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam

    [​IMG]

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    18.00 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam

    18.00 E2 Cold Case Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 TRT3 Hoffenheim-Hannover Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam
    18.30 Tnt October Road Yabancı Dizi Akşam

    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam
    19.00 Lig TV Beşiktaş-Sivasspor (Canlı) Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time

    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    19.25 TRT1 aspor A.Ş.-Denizlispor Maç Prime-time

    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.30 TRT3 Hoffenheim-Hannover Maç Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time

    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Show Var Mısın Yok Musun? Yarışma Prime-time
    20.00 Star Akıllı Ol Yabancı Sinema Prime-time
    20.05 Habertürk Gölgede Muhabbet (Canlı) Sohbet Prime-time

    20.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT3 Caja Laboral- Baloncesto Fuenlabrada Maç Prime-time
    20.30 TRT1 aspor A.Ş.-Denizlispor Maç Prime-time

    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.45 Cine-5 Define Adasına Dönüş Yabancı Sinema Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 Its Always Sunny In Philadelphia Eğlence Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time

    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Bridget Jones: Mantığın Sırrı Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Öksüz Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Star Görünmez Adam 2 Yabancı Sinema Gece
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 E2 Madmen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.10 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    22.10 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time

    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Bridget Jones: Mantığın Sırrı Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Prime-time
    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time

    21.30 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.30 24 Öksüz Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 Star Görünmez Adam 2 Yabancı Sinema Gece
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time

    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    22.00 E2 Madmen Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.10 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    22.10 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Atv Adanalı Yerli Dizi Prime-time
    22.30 TRT HABER Küçük Ağa Yerli Sinema Prime-time
    22.30 Show Deli Saraylı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time

    22.45 Cine-5 Sıradışı İşler Belgesel Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Yakın Plan Aktüalite Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Gece
    23.10 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    23.10 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Gece

    23.10 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.15 Kanal D Şeytan Marka Giyer Yabancı Sinema Gece
    23.30 Fox WWE Raw Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece
    23.30 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.30 Kanal 7 Hazret-i Meryem Yerli Dizi Prime-time
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece

    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.50 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece
    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Beşiktaş-Sivasspor Maç Gece Yarısı
    00.05 Habertürk Hoş Beş İki (Canlı) Spor Programı Gece Yarısı

    00.10 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece
    00.15 Star Gecekondu Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Show Altı Pas Spor Programı Gece
    00.30 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Gece Yarısı

    00.45 Fox İki Yabancı Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    01.10 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Gece Yarısı
    01.15 Atv Kılıç Günü (Tekrar) Yerli Dizi Gece
     

Bu Sayfayı Paylaş