TV'de Bugün Ne Var 30 Ekim 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 30 Ekim 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 30 Ekim 2010 Cumartesi


    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah

    06.00 Tnt Powerpuff Girls Çizgi-Film Sabah
    06.10 TRT1 Çılgın Kanal Yerli Dizi Sabah
    06.15 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    06.40 Cine-5 Üç Silahşörler Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Öğretmen Kemal (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Sabah

    07.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.15 TRT HABER Görevli Belgesel Sabah
    07.15 Kanal D Minik Kahramanlar Çizgi Sinema Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.35 Atv Patito Feo Yabancı Dizi Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    07.55 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Oyun Evi Eğlence Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah

    08.15 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Video Spor Spor Programı Sabah
    08.30 Bloomberg HT Biyografi Belgesel Sabah

    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanal 7 İyi Aile Robotu Yerli Dizi Sabah
    08.45 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 Kanaltürk Aloha Scooby Doo Çizgi Sinema Sabah

    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.00 Fox Scooby Doo 12 Çizgi-Film Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.10 NTV Oğuz Haksever İle Son Söz Tartışma Sabah

    09.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah

    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    09.30 Star İşkolik Aktüalite Sabah
    09.30 Fox Tom ve Jerry Çizgi-Film Sabah
    09.40 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah

    09.50 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    09.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.50 TRT1 Peter Bell 2 Yabancı Sinema Sabah
    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah

    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    10.10 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    10.10 TRT HABER Haber Tadında (Canlı) Haberler Sabah
    10.15 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    10.15 TRT3 B.Munchen-Freiburg Maç Sabah
    10.30 TV 8 Mevzuhal Aktüalite Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Aşktan da Üstün Yerli Sinema Sabah
    10.35 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah

    10.50 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Fox Çakıl Taşları (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah
    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Sabah

    11.20 Cine-5 İş' te Hayat Aktüalite Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah

    11.50 TRT1 Sınıf 2010 Özel Yerli Dizi Sabah
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle

    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Bloomberg HT Latitudes Aktüalite Öğle

    12.00 TRT3 Tele Smaç Spor Programı Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Kanaltürk Arkadaşlık Öldümü Yerli Sinema Öğle

    12.15 Star Küçük Rambo Yabancı Sinema Öğle
    12.20 TRT HABER Uçuyorum Gezi Öğle
    12.30 Cine-5 Duyun Beni Yerli Sinema Öğle
    12.30 Kanal 7 Deli Yürek Yerli Dizi Öğle

    12.30 24 Video Spor Spor Programı Öğle
    12.30 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    12.30 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.35 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Fox Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğle
    13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    13.00 Show Agubugu Eğlence Öğleden Sonra

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.05 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 Lig TV Depar Spor Programı Öğle
    13.15 TRT3 Futbol Eksperi Spor Programı Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle

    13.20 TRT HABER Oto Heyecan Aktüalite Öğle
    13.25 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
    13.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle

    13.45 TRT3 Çankaya ANKASpor-Üsküdar Bld.Spor Maç Öğle
    13.55 TRT1 Akhisar Belediyespor- Giresunspor Maç Öğle
    13.55 Show Offshore Mersin Yarışma Öğleden Sonra
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Öğle
    14.00 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    14.00 Kanal 7 İkbal le Diyar Diyar Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Atv Aşk ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.00 CNN-TÜRK Hayatım ve Şehrim Aktüalite Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.10 TRT HABER Şehir ve Üniversite Eğitim Öğle
    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle

    14.10 NTV Basın Odası Tartışma Öğle
    14.15 24 Kanlı Pazartesiler ve Çilekli Turta 2 Yabancı Sinema Öğle
    14.15 Star Full Ekran Talk Show Öğle
    14.15 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.30 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.35 TRT HABER Koleksiyoncu Aktüalite Öğle
    14.40 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle

    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Akhisar Belediyespor-Giresunspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Quiz Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TRT3 Marmara Bisiklet Turu Kefken-Akçakoca Etabı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Show İyi Beslen Mutlu Yaşa Aktüalite Akşam Üstü
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Öğleden Sonra

    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Akhisar Belediyespor-Giresunspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Lig TV Quiz Spor Programı Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Tarih Dergisi Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TRT3 Marmara Bisiklet Turu Kefken-Akçakoca Etabı Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Süper Gol (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    15.30 Show İyi Beslen Mutlu Yaşa Aktüalite Akşam Üstü
    15.40 Kanal 7 Küçük Semazen Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.40 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.45 Tnt Forsyte Saga Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Fox Jurassic Park 3 Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.10 NTV Yakın Plan Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 24 Reel Sektör Ekonomi Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.20 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.25 TRT3 B.M.Gladbach-Werder Bremen Maç Öğleden Sonra

    16.25 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Komedi Dükkanı Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.45 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.50 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Eğlence Akşam Üstü

    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 TRT3 Wolfsburg-Stuttgart Maç Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor (Canlı) Maç Akşam
    17.45 Cine-5 Duyun Beni Yerli Sinema Akşam

    17.50 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 Kanal 7 Türk Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Akşam Üstü
    18.00 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Akşam

    [​IMG]

    18.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam
    18.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Yeryüzü Belgesel Akşam

    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber (Canlı) Haberler Akşam
    18.30 Tnt The Philanthropist Yabancı Dizi Akşam

    18.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.50 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-M.Park Antalyaspor (Canlı) Maç Prime-time

    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time
    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Prime-time
    19.15 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.25 TRT3 Schalke 04-B.04 Leverkusen Maç Prime-time

    19.25 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe İle Dünya Gündemi Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT1 Küstüm Çiçeği Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk 50 İlk Öpücük Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Eğlence Prime-time
    20.00 Show Yok Böyle Dans Eğlence Prime-time

    20.00 Tnt Yılın Başkanı Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Öteki Gündem (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.10 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time

    20.20 CNN-TÜRK beşNbirK Tartışma Prime-time
    20.30 TRT3 Schalke 04-B.04 Leverkusen Maç Prime-time
    20.35 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Prime-time
    20.45 Cine-5 Hedefteki Kadın Yabancı Sinema Prime-time

    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 24 Haber Haberler Prime-time
    21.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Prime-time
    21.05 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    21.05 TRT HABER Gündem’e Özel Aktüalite Prime-time

    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Prime-time
    21.30 TRT3 Ring Spor Programı Prime-time
    21.45 Kanaltürk Anaconda 2:Lanetli Orkide’nin Peşinde Yabancı Sinema Prime-time

    21.45 TV 8 AC Milan-Juventus (Canlı) Maç Prime-time
    21.50 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Prime-time
    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time

    22.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Prime-time
    22.00 Kanal D Küçük Sırlar Yerli Dizi Prime-time

    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time

    22.15 Fox Issız Adam Yerli Sinema Gece
    22.30 TRT3 Britanya Derlemesi Spor Programı Prime-time
    22.35 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Prime-time
    22.35 TRT HABER Yeni Şeyler Söylemek Lazım Aktüalite Gece

    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece
    23.00 Star Umut Yolcuları Yerli Dizi Prime-time
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 NTV Tadı Damağımda Gezi Gece
    23.00 TRT3 Trabzon 2011´e Doğru Spor Programı Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Kanal 7 Avrupa Ekspres Aktüalite Gece

    23.00 Tnt Greek Yabancı Dizi Gece
    23.10 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.15 Lig TV Eskişehirspor-MKE Ankaragücü Maç Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece

    23.20 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Gece
    23.20 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Gece
    23.30 Show Güneydoğu'dan Öyküler Önce Vatan (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.45 TV 8 Bölge 13 Yabancı Sinema Gece
    23.45 Kanaltürk Telegol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.50 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Eğlence Gece
    00.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Haberler Gece Yarısı
    00.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece Yarısı

    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Galatasaray-M.Park Antalyaspor Maç Gece Yarısı
    00.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.30 Atv Özgürlük Yazarları Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Fox Fünye Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece
    00.45 Star Hayrettin Eğlence Gece

    01.30 Show Deli Saraylı (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.35 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş