TV'de Bugün Ne Var 29 Ocak 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 28 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 29 Ocak 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 29 Ocak 2011 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah
    06.40 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.00 TV 8 Araba Şehri Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah

    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.45 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanaltürk Jetgiller ve Çakmaktaşlar Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Kanal D Komikler Eğlence Sabah

    08.00 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah
    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Kalp Gözü Aktüalite Sabah

    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 Show Masallar Diyarı Yabancı Sinema Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah

    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    09.00 Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    09.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    09.10 NTV Basın Odası Tartışma Sabah
    09.15 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah

    09.20 Atv Çizgi Dizi Çizgi-Film Sabah
    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 Kanaltürk Şenlik Var Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    09.45 Fox Scooby Doo 10 Yabancı Sinema Sabah
    09.45 Star Maskeli Beşler Kıbrıs Yerli Sinema Sabah
    09.55 Atv Çizgi Dizi Çizgi-Film Sabah
    10.00 Cine-5 Renkli Türkçe Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 TV 8 Gezen Bilir Gezi Sabah
    10.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.15 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.15 Fox Tom ve Jerry Çizgi Sinema Sabah
    10.30 Atv Çizgi Dizi Çizgi-Film Sabah

    10.40 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    10.45 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah

    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah

    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Rekabette Son 10 yIL Spor Programı Sabah
    11.05 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.15 Fox Bez Bebek Yerli Dizi Sabah

    11.45 Star Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle

    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Öğle
    12.00 Kanaltürk Eyvah Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.15 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğle
    12.30 Cine-5 İş te Hayat Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    12.30 Kanal 7 7. Gün Aktüalite Öğle
    12.30 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğleden Sonra
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 E2 Pasific Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle

    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle
    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle

    13.30 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Öğle
    13.30 Lig TV KDÇ Karabükspor-Kayserispor Maç Öğle
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.45 Atv Aşk Ve Ceza (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.55 TRT1 Karşıyaka-Çaykur Rizespor A.Ş. Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle

    14.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.10 Habertürk Ht Eğitim Eğitim Öğle
    14.15 Tnt Sinsi Cinayet Yabancı Sinema Öğle

    14.15 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğleden Sonra

    14.40 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğle
    15.00 TV 8 Alamode Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 TRT1 Karşıyaka-Çaykur Rizespor A.Ş. Maç Öğleden Sonra
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Lig TV Maç Sonu Maç Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.45 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.55 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Fox Lale Devri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Süper Futbol Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.10 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Fadime Yerli Sinema Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.20 Kanal 7 Ateş Dağlı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.45 Show Ay Prensesi Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.45 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    16.45 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.30 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam
    17.55 Cine-5 Sultanoğlu Yerli Sinema Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.15 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt Şen Dul Şaban Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Bursaspor-Galatasaray Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.30 TV 8 Zarafet Dolu Maria Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time

    19.45 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time

    19.50 Kanaltürk Küçük Kardeşim 2 Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Prime-time
    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Charlie’nin Çikolata Fabrikası Yabancı Sinema Prime-time

    20.40 Cine-5 Davetsiz Yabancı Sinema Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time

    21.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna Gezi Prime-time
    21.45 Kanaltürk Bakıcı Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TV 8 Kod Adı Kılıçbalığı Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 Fox Bitirim İkili 3 Yabancı Sinema Gece
    22.30 Star Müzede Bir Gece Yabancı Sinema Prime-time
    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time

    22.30 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.35 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    22.45 TRT1 Beowulf ve Grendel Yabancı Sinema Prime-time

    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV 0-100 Aktüalite Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Hung Yabancı Dizi Gece

    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu (Tekrar) Tartışma Prime-time
    23.30 Show + 18 (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.30 Lig TV Bursaspor-Galatasaray Spor Programı Gece
    23.30 Kanaltürk Telegol Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Paranoyak Talk Show Gece
    23.45 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Gece

    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Walking Dead Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.15 Fox White Collar Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı

    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    01.30 Show Yemekteyiz Aktüalite Gece Yarısı
    01.45 Star Apocalypto Yabancı Sinema Gece Yarısı

    04.00 Kanal D Gölge Saatler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.45 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş