TV'de Bugün Ne Var 28 Kasım 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 28 Kasım 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 28 Kasım 2010 Pazar

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah

    06.00 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    06.15 TRT1 Nasıl Evde Kaldım Yabancı Dizi Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Show Cennet Mahallesi Yerli Dizi Sabah
    06.30 CNN-TÜRK Ne Oluyor Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.00 Tnt Casper Çizgi-Film Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Sabah
    07.15 Atv Saklambaç Yerli Dizi Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Sabah

    07.20 24 Yeraltı Aktüalite Sabah
    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah

    07.45 Kanal D Minik Robotlar Çizgi Sinema Sabah
    07.45 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Aktüalite Sabah
    08.00 Kanaltürk Tiny Toons Çizgi Sinema Sabah

    08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Premier Aktüalite Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah

    08.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    08.20 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Anneler Günü Yabancı Sinema Sabah
    08.45 Atv Sen Harikasın Yerli Dizi Sabah
    08.45 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah

    08.45 Kanal D Süper Araba 2 Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Cine-5 Beslenme Çantası Çocuk Programı Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Tnt Hero 108 Çizgi-Film Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.10 NTV Doğrudan Siyaset Tartışma Sabah
    09.10 TRT HABER Herkes Resim Yapabilir Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    09.15 24 Ekonomide Bu Hafta Ekonomi Sabah
    09.30 Fox Barbıe ve Pegasus’un Sihri Yabancı Sinema Sabah
    09.30 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah

    09.30 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    09.35 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Sabah
    09.35 Cine-5 Bir Yabancı Yerli Sinema Sabah
    09.35 TRT1 Vadiler Aslanı Yabancı Sinema Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 ´e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    10.10 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.15 Kanal 7 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.45 Lig TV Maraton Spor Programı Sabah
    10.45 Samanyolu iyi Seyirler Magazin Sabah

    11.00 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Öğle
    11.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Sabah
    11.00 Kanaltürk Ünlüler Bulvarı Magazin Sabah
    11.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah

    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah

    11.10 Habertürk Yaşadığın Şehir Aktüalite Sabah
    11.15 TRT3 Dünden Bugüne Galatasaray Beşiktaş Karşılaşmaları Spor Programı Sabah
    11.30 Fox Öğretmen Kemal Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Atv Özel Tim Yabancı Sinema Sabah
    12.00 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle

    12.00 Star Küçük Sırlar Yerli Dizi Öğle
    12.00 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle

    12.15 Kanal 7 7. Gün Aktüalite Öğle
    12.25 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    12.30 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğle

    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle
    12.40 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.45 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Dizi TV Magazin Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Cine-5 Kısa Metraj Kültür&Sohbet Öğle
    13.00 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    13.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Öğle
    13.00 24 Haber Haberler Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.15 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Klip Spor Programı Öğle
    13.15 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    13.25 TRT1 Bank Asya 1. Lig Günlüğü Spor Programı Öğle

    13.25 TRT3 GranCanaria-Real Madrid Maç Öğle
    13.30 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.30 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    13.30 TV 8 Inter-Parma Maç Öğle

    13.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğle
    13.40 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
    13.45 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğle
    13.50 Atv Aşk ve Ceza Yerli Dizi Öğle

    13.55 TRT1 Diyarbakırspor-Kayseri Erciyesspor Maç Öğle
    14.00 Bloomberg HT Amerikan Müzik Ödülleri Aktüalite Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    14.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Öğle
    14.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle

    14.15 Kanal D Türkan (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.15 TRT HABER Türkiye´den Doktor Geldi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Klip Spor Programı Öğle

    14.30 Star Efsane Avcısı Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    14.30 TRT3 GranCanaria-Real Madrid Maç Öğle
    14.45 Lig TV Süper Gol Spor Programı Öğle
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    15.00 TRT1 Diyarbakırspor-Kayseri Erciyesspor Maç Öğleden Sonra
    15.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğle
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Check-UP Sağlık Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 Show Lale Devri Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.15 24 Yeraltı Aktüalite Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Işıltılar Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TV 8 Futbol Saati Spor Programı Öğleden Sonra

    15.50 Kanal 7 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.50 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TV 8 Lazio-Catania Maç Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Eğlence Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Uzman Gözüyle Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Tnt Yerli Sinema Yabancı Sinema Öğleden Sonra

    16.10 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 24 Aktivist Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Kanaltürk Uyanıklar Dünyası Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.25 TRT3 W.Bremen-St.Pauli Maç Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra

    16.30 24 Video Spor Spor Programı Öğleden Sonra
    16.35 Atv Bitmeyen Şarkı Yabancı Sinema Akşam Üstü
    16.45 Show Güneydoğudan Öyküler Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Star Geniş Aile Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Gönül Makamı Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Akşam Üstü

    17.25 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam Üstü
    17.30 TRT3 W.Bremen-St.Pauli Maç Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 24 Kafa Dengi Tartışma Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Akşam
    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 E2 CSI: NY Yabancı Dizi Prime-time

    [​IMG]

    18.00 NTV % 100 Futbol Spor Programı Akşam
    18.00 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNBC-E The New Adventures Of Old Christine Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 TRT3 Köln-Wolfsburg Maç Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 CNBC-E Hot In Cleveland Yabancı Dizi Akşam

    18.30 Tnt Greek Yabancı Dizi Akşam
    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Türkiye Yarışma Akşam
    18.35 Cine-5 Yakın Takip Magazin Akşam

    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.55 TRT1 Samsunspor-Orduspor Maç Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 24 Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Galatasaray-Beşiktaş Maç Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Prime-time

    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    19.00 CNBC-E Memphis Beat Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time

    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Prime-time
    19.20 TRT3 Almanya 1.Futbol Ligi (Bundesliga) Klip Spor Programı Prime-time
    19.30 TRT3 Köln-Wolfsburg Maç Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Tnt Haber Haberler Prime-time

    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.50 Kanaltürk Medyatip Komedi-Kabare Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 TRT1 Samsunspor-Orduspor Maç Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Star Kapımdaki Casus Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 24 Haber Haberler Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Unnatural History Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 Tnt Bobby Yabancı Sinema Prime-time
    20.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time

    20.20 TRT3 GranCanaria-Real Madrid Maç Prime-time
    20.30 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.50 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time

    20.55 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT1 Stadyum Spor Programı Prime-time
    21.00 E2 It s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Miami Vice Yabancı Sinema Prime-time

    21.20 TRT HABER Yüzyılın Manşetleri Aktüalite Prime-time
    21.30 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Prime-time
    21.30 Cine-5 Aktüel Tv Magazin Prime-time
    21.30 24 Yeryüzü Cenneti Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 E2 MadMen Yabancı Dizi Gece
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 CNBC-E Leverage Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time

    22.00 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 Star Çılgın Dersane Kampta Yerli Sinema Prime-time

    22.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt Sam Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.30 Kanal 7 Kurtlar Vadisi Yerli Dizi Prime-time

    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time
    22.30 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.40 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    22.45 TRT3 Künde Spor Programı Prime-time

    22.45 Atv Tetikçi Yabancı Sinema Prime-time
    22.45 Kanal D Vur Emri Yabancı Sinema Gece
    23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood and Sand Yabancı Dizi Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    23.10 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Gece
    23.10 NTV Gerçek Orada Bir Yerde Aktüalite Gece

    23.30 Fox Kanlı Teklif Yabancı Sinema Gece
    23.30 24 Futbol 7/24 Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Her Şey Futbol Spor Programı Gece

    23.40 Kanal 7 İşgal Yabancı Dizi Gece
    23.45 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.45 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.00 E2 Spartacus Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNN-TÜRK Şampiyonlar Ligi Dünyası Spor Programı Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Family Guy Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Star Gecekondu Eğlence Gece

    00.00 TRT HABER Haber Haberler Gece Yarısı
    00.10 Habertürk Hoş Beş İki Spor Programı Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Lig TV Galatasaray-Beşiktaş Maç Gece Yarısı

    00.40 CNN-TÜRK Pazar Pazar Aktüalite Gece Yarısı
    00.45 Kanal D Kral Çıplak Talk Show Gece Yarısı
    00.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    01.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    01.25 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    01.45 Show 6 Pas Spor Programı Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş