TV'de Bugün Ne Var 27 Mart 2011 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 26 Mart 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 27 Mart 2011 Pazar konusu TV'de Bugün 27 Mart 2011 Pazar

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star Cennetin Sırları Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.15 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Sabah

    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Tnt Foster Çizgi-Film Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Atv Harbi Ti Vi Çocuk Programı Sabah

    06.40 TRT1 Kuzenlerim Yerli Dizi Sabah
    07.00 Atv Harbi Ti Vi Çocuk Programı Sabah
    07.00 Cine-5 Kahkaha Makinası Komedi-Kabare Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Gagguk Eğlence Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Falpjack Çizgi-Film Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 Habertürk Söz Sende (Tekrar) Tartışma Sabah
    07.15 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 Atv Daltonlar Çizgi Sinema Sabah

    07.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.40 TRT1 Oturan Boğa´nın İzinde Belgesel Sabah
    07.45 Cine-5 Renkli Türkçe Aktüalite Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite
    Sabah

    08.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    08.00 E2 Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Tnt Samurai Jack Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.15 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah

    08.30 Kanal D Milo'nun Dönüşü Çizgi Sinema Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.40 Kanaltürk Turist Ömer Arabistan’da Yabancı Sinema Sabah
    08.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    08.55 TRT1 Tolga Abi İle Büyüklere Çocuk Programı Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Show Vidivodo Eğlence Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Güne Merhaba Hafta Sonu Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 NTV Doğrudan Siyaset (Tekrar) Tartışma Sabah

    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    09.45 TV 8 Yaşamdan Dakikalar Aktüalite Sabah
    09.50 TRT1 Kahramanlar Diyarı Yabancı Sinema Sabah

    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Bu Topraklarda Bin Yıl Aktüalite Sabah
    10.00 NTV Gülay Afşar İle Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.15 Fox Scooby Doo Çizgi-Film Sabah
    10.20 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.20 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.30 Lig TV Yirmi Bir-Unutulmaz Milli Takım Golleri Spor Programı Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.45 Fox Barbie Moda Masalı Yabancı Sinema Sabah

    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Samanyolu Yeşeren ümitler Yerli Dizi Sabah
    11.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah

    11.00 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Tnt Herşey Gerçek Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Toplu Hayat Spor Programı Sabah

    11.05 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.30 TV 8 Her Pazar Açıkca Aktüalite Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah

    11.45 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Sabah
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 Star İzmir Çetesi (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Ebru İle Pazarlık Aktüalite Öğle

    12.00 Tnt Dedikodu Magazin Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    12.00 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.15 Habertürk Kıyıdan Aktüalite Öğle

    12.30 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    12.30 Fox Hayat Tadında Güzel Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Teknoloji Öğle

    12.30 Lig TV Serie A Show Spor Programı Öğle
    12.50 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Dizi TV Magazin Öğle
    12.50 Cine-5 Türksoyla İpekyolu Aktüalite Öğle

    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 Kanal 7 7. Gün Tartışma Öğle
    13.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.15 Lig TV Quiz-Bülent Uygun Spor Programı Öğle

    13.20 TV 8 Maç (Tekrar) Maç Öğle
    13.25 TRT1 Futbolun Hakimleri-Hakemler Spor Programı Öğle
    13.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    13.40 Samanyolu İyi Seyirler Aktüalite Öğle

    13.45 Fox Bambaşka - Style By Jury Aktüalite Öğle
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.50 Atv Her Şeye Rağmen (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Tasarım 360 Aktüalite Öğle

    14.00 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 TRT1 Sınıf 2010 YGS Özel Eğitim Öğle
    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.15 Tnt Hülya Avşar Show Sohbet Öğle

    14.15 NTV Doğada Tek Başına Gezi Öğle
    14.15 Kanal D Kavak Yelleri (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.15 Cine-5 Canan Barlasla Birebir Aktüalite Öğle
    14.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    14.30 Star Komedi Dükkanı Eğlence Öğle
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.15 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra

    15.30 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E CSI: NY Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Show Master Chef Yarışma Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra

    16.10 Kanal 7 Toprak Ana Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Yirmi Bir-Unutulmaz Hakem Hataları Spor Programı Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk İstanbul’da Bir Don Kişot Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra

    16.10 Atv Tövbeler Tövbesi (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.15 NTV 0-100 Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Selvi Boylum Al Yazmalım Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Tatlım Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E Upstairs&Downstairs Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu Vahşi Zamanlar Yerli Dizi Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü

    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam Üstü
    17.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam Üstü

    [​IMG]


    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.15 Lig TV Futbol Dergisi Spor Programı Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Cine-5 Şehir Ve İnsan Aktüalite Akşam
    18.30 Tnt Boynu Bükük Küheylan Yerli Sinema Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam

    18.55 TRT1 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu Maç Akşam
    19.00 Kanal 7 İzzet Yıldızhan Show Eğlence Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show Tv Ana Haber Haberler Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Prime-time
    19.00 CNBC-E Rizzoli & Isles Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 E2 Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.10 Habertürk Demokratik Açılım Tartışma Prime-time
    19.15 Lig TV 1 Yıldız 10 Gol Spor Programı Prime-time
    19.30 TV 8 Neşeli Pazarlar Eğlence Prime-time

    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Spor Programı Prime-time
    19.35 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Altın Pusula Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 E2 Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye-Best Of Yarışma Prime-time
    20.00 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time

    20.10 Habertürk Olduğu Gibi Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Dedektif Gadget Çizgi Sinema Prime-time
    20.15 Lig TV Milli Maça Doğru Maç Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time

    21.00 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    21.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Prime-time

    21.20 Cine-5 Kitabın Ortasından Aktüalite Prime-time
    21.30 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Prime-time
    21.30 TV 8 Savaş Şirketi Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Samanyolu Yabancı Sinema Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 Lig TV Avrupa’dan Futbol-Milli Maçlar Özel Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 Tnt Frame Aktüalite Prime-time

    22.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 Kanal 7 Naber Bacanak Yerli Dizi Prime-time
    22.10 Habertürk Gölgede Muhabbet Sohbet Prime-time

    22.10 NTV bir FİKRİNmi VAR? Yarışma Prime-time
    22.15 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    22.30 Cine-5 Derin Mevzu Tartışma Prime-time
    22.30 Atv Bitmeyen Şarkı Yerli Dizi Prime-time

    22.40 TRT1 Yarından Sonra Yabancı Sinema Gece
    22.50 TRT1 Stadyum Spor Programı Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Gods Of The Arena Yabancı Dizi Gece
    23.00 Star Ses Yerli Sinema Gece

    23.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Gece
    23.15 Kanal D Evlen Benimle Yabancı Sinema Gece
    23.20 Samanyolu Vahşi Zamanlar Yerli Dizi Gece
    23.30 Fox Süper Kulüp Magazin Gece

    23.30 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.45 Lig TV Spıder Cam İle Derbi Özeti Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Herşey Futbol Spor Programı Gece
    23.45 Kanal 7 Kurtlar Vadisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Tnt Ölüm Çukuru Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Haber Haberler Gece Yarısı

    00.00 CNN-TÜRK Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.10 Cine-5 Gemideki Gizem Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.15 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.15 CNN-TÜRK Toplu Hayat Spor Programı Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Muhabbet Kralı Eğlence Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Spartacus: Gods Of The Arena Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.15 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Show Altı Pas Spor Programı Gece Yarısı
    02.00 Atv Aşk Bir Hayal (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.15 Fox Fox Ana Haber Haberler Gece Yarısı
    03.30 Show Sevgilime Göz Kulak Ol Yerli Sinema Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Kuralsızlar Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş