TV'de Bugün Ne Var 27 Haziran 2010 Pazar

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 27 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 27 Haziran 2010 Pazar konusu TV'de Bugün 27 Haziran 2010 Pazar


    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.10 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah
    06.20 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah
    06.20 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah

    06.25 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.30 Show Wipeout 2 Yarışma Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    07.10 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.15 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah
    07.15 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah

    07.30 Star Benden Baba Olmaz Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.45 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    08.00 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah

    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah

    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.05 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.25 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Show Özgür Şef Aktüalite Sabah

    09.00 Fox Kung Fu Magoo Yabancı Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah

    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Sabah
    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Cine-5 Çalınan Taç Çizgi Sinema Sabah

    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 TV 8 Yeni Enerji Aktüalite Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    09.45 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.10 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Sabah

    10.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah
    10.50 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah

    11.00 Kanal D Mükemmel Çift Yerli Dizi Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah

    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle
    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle

    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle

    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle

    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.15 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle

    12.30 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.50 Star Haneler Eğlence Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle

    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    13.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle

    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.10 Lig TV İtalya’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle

    13.10 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle

    13.30 TV 8 8.Etap Aktüalite Öğle
    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.40 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.50 TRT1 F1 Avrupa Grand Prix Spor Programı Öğle

    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 15.Turgut Atakol Basketbol Turnuvası Spor Programı Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Öğle
    14.15 Lig TV Türkiye Ordu Milli-Güney Kore Ordu Milli Maç Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Öğle
    14.30 Kanal D Deniz Devriyesi Yabancı Dizi Öğle
    14.30 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    14.30 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Barışa Yolculuk Gezi Öğleden Sonra
    14.45 TRT HABER Sınav 2010 Eğitim Öğleden Sonra
    14.50 CNN-TÜRK Başarıya Doğru LYS 1 Özel Eğitim Öğleden Sonra

    14.55 NTV Doğru Tercih (Canlı) Eğitim Öğleden Sonra
    15.00 Fox Zafere Kaçış Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 3D Safari Endonezya Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra

    15.15 Cine-5 Hiç Sinemaya Gitmedim Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 Show Vidivodo Eğlence Öğleden Sonra
    15.45 TRT3 Kırkpınar Yağlı Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.15 Show Evcilik Oyunu (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra

    16.25 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Macera Avcıları Hindistan da Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Lig TV Fransa’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Öğleden Sonra
    16.40 Star Extra Extra Small Yarışma Öğleden Sonra
    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü

    16.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Kültür&Sohbet Öğleden Sonra
    16.50 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.50 TRT1 Almanya-İngiltere Maç Öğleden Sonra
    17.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Kanal D 84.Gazi Koşusu Spor Programı Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü
    17.15 Fox The O.C. Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.20 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    17.45 TRT1 Devre Arası Maç Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Kanal 7 İstasyon Yerli Sinema Prime-time
    18.00 TRT1 Almanya-İngiltere Maç Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam

    18.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.50 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.50 Cine-5 Robin Hood Yabancı Sinema Akşam
    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time
    19.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Prime-time

    19.30 TRT3 GP2 Avrupa Serisi -İspanya-2.Yarış Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT1 Ünlülerle Söyleşiler Aktüalite Prime-time

    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.55 TRT1 3 Korner, 1 Penaltı Spor Programı Prime-time
    20.00 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time

    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 NTV Yeryüzü Notları Aktüalite Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Gece

    20.00 Tnt Kırmızı Leke Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.35 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    20.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time

    20.45 TRT3 F1 Valencia Grand Prix Spor Programı Prime-time
    21.00 24 Yuvaya Dönüş Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time

    21.00 NTV Tuncel Kurtiz Ve Dostları Sohbet Prime-time
    21.00 Lig TV Beşiktaş-Bursaspor Maç Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time

    21.00 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    21.00 Cine-5 Maymun Jack Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 E2 Heroes Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Dr. Who? Yabancı Dizi Prime-time

    21.15 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    21.15 Kanaltürk Güçlüler Bölgesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Avukat Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 TRT1 Arjantin-Meksika Maç Prime-time

    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV Hayat Life Belgesel Prime-time

    22.00 TRT HABER The İmam Yerli Sinema Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time

    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 TRT1 Arjantin-Meksika Maç Prime-time
    22.30 Star Passaparola Yarışma Prime-time
    22.45 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time

    22.45 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Prime-time
    22.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 Show Red Bull X-Fighters Dünya Turu 2010 Spor Programı Gece

    23.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece
    23.00 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.05 Cine-5 Spor Bilimi Belgesel Gece

    23.10 Atv Parmaklıklar Ardında (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.15 24 Kupa Afrika Spor Programı Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.20 NTV Dünya Kupası Gün Sonu Spor Programı Gece

    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.30 Kanaltürk Transfer Dosyası Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece
    23.35 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece

    23.45 Fox Gündem Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
    00.00 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece Yarısı

    00.10 Star 24 Yabancı Dizi Gece
    00.20 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.30 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Show Evcilik Oyunu Yarışma Gece

    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    01.00 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.00 Fox Şakalamaca Eğlence Gece Yarısı
    01.30 Atv Hızlı Adımlar Yabancı Sinema Gece Yarısı

    02.00 TRT1 Almanya-İngiltere Maç Gece Yarısı
    02.30 Kanal D Çarpışma 2 Yabancı Sinema Gece
    03.40 TRT1 Arjantin-Meksika Maç Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş