TV'de Bugün Ne Var 26 Mart 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 25 Mart 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 26 Mart 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 26 Mart 2011 Cumartesi

    06.00 Atv Harbi Ti Vi Çocuk Programı Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star Cennetin Sırları Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    06.00 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.15 CNN-TÜRK 5N1K (Tekrar) Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah
    06.40 Atv Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah
    06.45 TRT1 Kuzenlerim Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah

    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    07.10 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.40 TRT1 Kurtuluştan Sele Belgesel Sabah
    07.45 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    08.00 Kanaltürk Batman ve Batwoman’ın Gizemi Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah

    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah

    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.30 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah

    09.00 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    09.10 Atv Gönülçelen (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 NTV Doğada Tek Başına Gezi Sabah

    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    09.30 Kanaltürk Bataklık Bülbülü Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.00 TV 8 Gezen Bilir Aktüalite Sabah
    10.00 Star Sihirli Annem (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah

    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
    10.00 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.15 Fox Scooby Doo Yabancı Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.30 Lig TV Beşiktaş–Kayserispor Maç Sabah
    10.45 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah

    10.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah

    11.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah

    11.15 TRT1 Kaba Kurgu Aktüalite Sabah
    11.30 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.30 Star Dürüye’nin Güğümleri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    11.45 Kanal 7 Yumurcak Köprü Altı Çocuğu Yerli Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Zirvedekiler Magazin Sabah
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle

    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Kanaltürk İki Cambaz Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.15 Lig TV Türkiye–Avusturya: Dünden Bugüne Spor Programı Öğle
    12.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.15 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.30 Samanyolu Maceracı Gezi Öğle

    12.30 Cine-5 Cine Sinema Aktüalite Öğle
    12.30 Fox Hayat Tadında Güzel Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.05 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle
    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Fox Canan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.45 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle

    13.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    13.55 TRT1 Orduspor-Boluspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğle

    14.00 Lig TV Süper Futbol Spor Programı Öğle
    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle

    14.15 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğle
    14.15 Tnt Soygun Yabancı Sinema Öğle
    14.15 Kanal D Neredesin Firuze Yerli Sinema Öğle
    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle

    14.30 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra
    14.45 TRT1 Devre Arası Maç Öğleden Sonra

    14.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Veronica Mars Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Salı Sefası (Tekrar) Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Yirmi Bir-Unutulmaz Milli Takım Golleri Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    16.00 CNN-TÜRK Shopping Fest Özel Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.10 Kanal 7 Leyla İle Mecnun Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Tnt Bir araya Gelemeyiz Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.30 Kanal D Nuri (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 CNBC-E Dark Blue Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Küçük Sırlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    16.45 Show Master Chef Yarışma Öğleden Sonra

    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Mirket Ailesi Yabancı Sinema Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam Üstü

    [​IMG]

    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 NTV Haberler Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Akşam
    18.10 Cine-5 İkimizde Sevdik Yerli Sinema Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt Şaşkın Damat Yerli Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam

    19.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 E2 Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TV 8 Tuzak Yabancı Sinema Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time

    19.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Prime-time
    19.15 Lig TV Haftanın Golleri Spor Programı Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Taksi 3 Yabancı Sinema Prime-time

    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Star İzmir Çetesi Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye-Minikler Özel Yarışma Prime-time
    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time
    20.10 Habertürk Türkiye’nin Nabzı Tartışma Prime-time
    20.15 Lig TV Galatasaray–Fenerbahçe Maç Prime-time
    20.15 Tnt Yenilmez Yabancı Sinema Prime-time

    20.40 Cine-5 Davetsiz Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Prime-time
    20.45 TRT1 Oturan Boğa´nın İzinde Belgesel Prime-time
    21.00 CNBC-E Wallander Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 E2 Wallander Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 TV 8 Almanya-Kazakistan Maç Prime-time
    21.00 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece (Tekrar) Sohbet Prime-time

    21.30 Kanaltürk Anakonda 3:Varoluş Yabancı Sinema Prime-time
    21.40 Samanyolu Ayna (Özel) Gezi Prime-time
    22.00 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Lig TV Yirmi Bir-Unutulmaz Penaltı Golleri Spor Programı Prime-time

    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.20 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Talk Show Prime-time

    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time
    22.30 Tnt Hülya Avşar Show Sohbet Prime-time
    22.45 Fox L’oreal Paris Miss Turkey Haftanın Finali Yarışma Gece
    23.00 Kanaltürk Zaman Şövalyeleri Yabancı Sinema Gece

    23.00 CNBC-E Yürüyen Ölüler Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
    23.00 TV 8 Serenity Yabancı Sinema Gece

    23.00 Star Cehennem Yolu Yabancı Sinema Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNN-TÜRK 32. Gün (Tekrar) Tartışma Gece
    23.10 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece

    23.10 NTV Doğada Tek Başına Gezi Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.35 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Gece

    00.00 Tnt Cehennem Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Lig TV Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı

    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Spartacus: Gods Of The Arena Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı

    00.45 Fox Kelebeğin Öpücüğü Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.15 CNN-TÜRK Toplu Hayat Spor Programı Gece Yarısı
    01.30 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı

    01.30 Atv Tutku Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.35 Cine-5 Zembur Eğlence Gece Yarısı
    02.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı

    02.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Gece Yarısı
    03.00 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    03.30 Show Umut Adası Yerli Sinema Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Kalbinin Sesini Dinle Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.45 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş