TV'de Bugün Ne var 26 Haziran 2010 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne var 26 Haziran 2010 Cumartesi konusu TV'de Bugün 26 Haziran 2010 Cumartesi


    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    06.45 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Fox Zapzup Eğlence Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 TRT HABER Derin Kökler Aktüalite Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah

    07.15 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    07.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.40 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    07.50 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah

    08.05 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah
    08.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah

    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.25 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    08.30 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.50 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    09.00 Kanaltürk Çizgi Sinema Çizgi Sinema Sabah
    09.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Üç Soprano Konseri Konser Sabah
    09.20 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah

    09.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    09.30 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah

    09.50 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi Sinema Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin (Canlı) Aktüalite Sabah
    10.10 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    10.10 Cine-5 Ali Baba ve 40 Haramiler Çizgi Sinema Sabah

    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    11.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    11.00 Lig TV Türkiye Ordu Milli-Güney Kore Ordu Milli Maç Sabah

    11.00 Fox Sıkı Dostlar Yerli Dizi Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah
    11.15 TRT1 Köşe Bucak Türkiye Gezi Sabah

    11.40 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Sabah
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle

    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.10 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle

    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.20 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.30 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.45 Fox Zor Ölüm Yabancı Sinema Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle

    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle

    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.45 24 Reel Sektör Tartışma Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle

    14.00 TRT3 Süper Spor Spor Programı Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.05 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Yelken Festivali Aktüalite Öğle
    14.30 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    14.30 TRT3 Dünya Plaj Hentbol Şamp.Erk.Final Karş. Spor Programı Öğle
    14.30 TRT1 F1 Avrupa Sıralama Turları Spor Programı Öğle
    14.40 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TRT HABER Sınav 2010 Eğitim Öğle

    14.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    14.50 CNN-TÜRK Başarıya Doğru LYS 1 Özel Eğitim Öğle
    14.50 Samanyolu Maceracı Gezi Öğleden Sonra
    14.55 NTV Doğru Tercih (Canlı) Eğitim Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.30 TRT3 15.Turgut Atakol Basketbol Turnuvası Spor Programı Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra

    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    15.45 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 NTV Hayat (Life) Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Lig TV Dünya Kupasının Unutulmaz 20 Anı Spor Programı Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Alamode Sohbet Akşam Üstü

    16.50 TRT1 Uruguay-Güney Kore Maç Öğleden Sonra
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü

    17.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Akşam Üstü
    17.20 TRT3 Roland Garros Tenis Turnuvası Spor Programı Akşam Üstü

    17.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.45 TRT1 Devre Arası Maç Akşam Üstü

    17.45 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam Üstü
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.55 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam

    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 TRT1 Uruguay-Güney Kore Maç Akşam
    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam

    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Cine-5 Uzay Avcıları-Tortuga Adası Korsanları Yabancı Sinema Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam

    18.45 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.50 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Akşam
    18.50 TRT1 FIFA 2010 Maçın Ardından Spor Programı Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    [​IMG]


    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time

    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.30 Lig TV Footbrazil Spor Programı Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Fox X Men 2 Yabancı Sinema Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.45 TRT3 F1 Valencia Sıralama Turu Spor Programı Prime-time

    19.50 TRT1 Ünlülerle Söyleşiler Sohbet Prime-time
    19.50 Samanyolu Çılgın Çocuklar Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şangaylı Kovboy Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.55 TRT1 3 Korner,1 Penaltı Spor Programı Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    20.00 CNBC-E 3D Safari Endonezya Belgesel Prime-time
    20.00 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 NTV Bay Yeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time

    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time
    20.30 TRT3 15.Turgut Atakol Basketbol Turnuvası Spor Programı Prime-time
    20.35 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time

    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    21.00 Lig TV İtalya’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Prime-time
    21.00 Cine-5 Soygun Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Sihirbaz Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Prime-time
    21.20 TRT1 ABD-Gana Maç Prime-time
    21.20 Samanyolu Barışa Yolculuk Aktüalite Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.30 Lig TV Antalyaspor-Galatasaray Maç Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.00 Kanaltürk Zodiac Yabancı Sinema Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Prime-time
    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.15 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Prime-time
    22.15 TRT3 GP2 Avrupa Serisi -İspanya-1.Yarış Spor Programı Prime-time

    22.15 Fox Bizden Kaçmaz Yaz (Canlı) Magazin Gece
    22.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    22.30 TRT1 ABD-Gana Maç Prime-time
    22.30 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time

    23.00 CNN-TÜRK Saba Tümer’le Bu Gece Sohbet Gece
    23.00 CNBC-E The Pacific (Tekrar) Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece
    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.15 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Gece

    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.20 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Gece
    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    23.35 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.30 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    00.30 Fox K-1 Max Japonya Spor Programı Gece Yarısı
    00.35 Cine-5 Şeytanla Anlaşma 2 Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Gece Yarısı
    01.15 TV 8 Cenazede Ölüm Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.30 Fox Şakalamaca Eğlence Gece Yarısı

    02.30 TRT1 Uruguay-Güney Kore Maç Gece Yarısı
    04.10 TRT1 ABD-Gana Maç Gece Yarısı
    05.40 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş