TV'de Bugün Ne Var 26 Şubat 2011 Cumartesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 25 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 26 Şubat 2011 Cumartesi konusu TV'de Bugün 26 Şubat 2011 Cumartesi

    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah
    06.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    06.00 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.15 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Sabah
    06.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah

    06.30 Tnt Megas Çizgi-Film Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturdays Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah


    07.00 TV 8 Hayvan Dedektifi Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    07.10 TRT1 Mert İle Gert Yerli Dizi Sabah

    07.10 Habertürk Müzik Ve Yol Müzik Programı Sabah
    07.30 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah
    07.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    07.30 Fox Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
    07.30 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    08.00 Star Mesut Yar’la Uyan Türkiye Hafta Sonu Aktüalite Sabah

    08.00 Kanaltürk Scooby Doo ve Uzaylı İstilası Çizgi Sinema Sabah
    08.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
    08.00 Atv Süper Hero Çizgi-Film Sabah

    08.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadetten Tablolar Aktüalite Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 CNN-TÜRK Haftanın Ardından Aktüalite Sabah
    08.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Aktüalite Sabah
    08.30 Atv Ormanın Kitabı Çizgi Sinema Sabah

    08.30 Kanal 7 Acı Hayat Yerli Dizi Sabah
    08.35 TRT1 Adım Bayram Bayram Yerli Dizi Sabah
    09.00 Tnt Tnt Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    09.00 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    09.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Pınar Esen ile Güne Merhaba Hafta Sonu Aktüalite Sabah
    09.00 Atv Bitmeyen Şarkı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah

    09.00 CNBC-E Rugrats Çizgi-Film Sabah
    09.10 NTV Basın Odası (Tekrar) Tartışma Sabah
    09.15 Kanal D Cinemania Aktüalite Sabah
    09.15 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah

    09.15 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.30 Kanaltürk Mavi Eşarp Yerli Sinema Sabah
    09.30 CNBC-E Adventures Of Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
    09.30 Star Asterix Olimpiyat Oyunlarında Yabancı Sinema Sabah

    09.30 E2 The Ellen Degeneres Show Eğlence Sabah
    10.00 TV 8 Söz-Müzik Aktüalite Sabah
    10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
    10.00 Kanal 7 Herşeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Sabah
    10.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
    10.00 Fox Scooby Doo 3 Yabancı Sinema Sabah

    10.00 NTV Gülay Afşar İle Haftasonu Haberler Sabah
    10.25 TRT1 Küçük Şövalyelerin Masalı Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Back At The Barnyard Çizgi-Film Sabah
    10.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Komedi-Kabare Sabah

    10.45 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Sabah
    10.45 Samanyolu Varlık Harikaları Yarışma Sabah
    11.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Sabah
    11.00 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Sabah

    11.00 Cine-5 Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    11.00 Tnt Ne Güldük! Aktüalite Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Ebru Baki ile Pazarlık Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Kanaltürk Bebeğim Aktüalite Sabah
    11.00 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    11.20 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
    11.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah

    11.45 Kanal 7 Köprü Yerli Sinema Sabah
    12.00 TV 8 8. Etap Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Lezzet Durakları Gezi Öğle
    12.00 Tnt Gizli Saklı Aktüalite Öğle

    12.00 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    12.00 NTV Haberler Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Kısmet Yerli Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    12.10 Habertürk Ht Sağlık Sağlık Öğle
    12.20 Samanyolu Maceracı Gezi Öğle
    12.30 CNBC-E Icarly Çizgi-Film Öğle
    12.30 Cine-5 İşte Hayat Aktüalite Öğle

    12.45 Show Agubugu Eğlence Öğle
    12.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Öğle
    12.45 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle


    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Lig TV Süper Futbol Spor Programı Öğle
    13.00 E2 Esrarengiz Traih Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Hayat Gezince Güzel Gezi Öğle

    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Star Wars: Klon Savaşları Çizgi-Film Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Öğle
    13.15 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.15 Fox Canan (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.20 TV 8 Alamode Aktüalite Öğle

    13.30 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.45 Kanal 7 Serdemin Mutfağı Aktüalite Öğle
    13.45 Show Üniversite Medya Aktüalite Öğleden Sonra
    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle

    13.45 Atv Kızım Nerede (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    13.55 TRT1 Diyarbakırspor - Boluspor Maç Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Ardanın Mutfağı Aktüalite Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Cine-5 Festival Türk Aktüalite Öğle

    14.10 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    14.10 NTV Yaşam Reçetesi Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Papatya ile Karabiber Yerli Sinema Öğle
    14.15 Tnt Hollywood’ lu Eşler Yabancı Sinema Öğle

    14.15 TV 8 Kitap Kulübü Aktüalite Öğle
    14.30 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Öğle
    14.40 Cine-5 Gündemimiz Türkiye Gezi Öğleden Sonra
    14.45 Lig TV Maç Başlıyor Spor Programı Öğle

    14.45 Star Geniş Aile (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Yeşil Doğa Gezi Öğleden Sonra

    15.00 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk HT Emlak Aktüalite Öğleden Sonra
    15.15 Show Hayatın Tadı Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TV 8 Salı Sefası Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.30 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.00 TRT1 Futbol Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Sınırsız Futbol Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Sağlık Olsun Sağlık Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV İ.B.Belediyespor-Galatasaray Maç Öğleden Sonra
    16.00 NTV Haberler Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanaltürk Klak Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Tadı Damağımda Gezi Öğleden Sonra

    16.10 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.10 Habertürk Ht Teknoloji Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 Kanal 7 Yanaşma Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.15 Tnt İyi Aile Çocuğu Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.20 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.30 Kanal D Hanımın Çiftliği (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 CNBC-E The Closer Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.40 Star Recep İvedik Yerli Sinema Öğleden Sonra
    16.40 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Akşam Üstü

    16.45 Show Karadağlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu A Mı? B Mi? Yarışma Akşam Üstü
    17.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Ana Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 NTV Haberler Haberler Akşam Üstü
    17.10 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    17.10 Habertürk Müzik Ve Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 NTV N Moda Aktüalite Akşam Üstü

    17.15 TV 8 Eğitim Ve Yaşam Eğitim Akşam Üstü
    17.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.50 TRT1 Leyla ile Mecnun Yerli Dizi Prime-time
    17.55 Cine-5 Bitmeyen Sevda Yerli Sinema Akşam

    [​IMG]

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Dr. Who Yabancı Dizi Akşam
    18.00 Tnt Haber Haberler Akşam
    18.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam

    18.00 Kanal 7 Haftasonu Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 E2 Conan Talk Show Akşam
    18.00 Lig TV Maç Başlıyor Maç Akşam

    18.15 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 Tnt Dest-i İzdivaç Kadın Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 CNN-TÜRK 5N1K Tartışma Prime-time

    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 Star Star Haber Haberler Prime-time
    19.00 Lig TV Fenerbahçe–Kasımpaşa Maç Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time

    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.10 Habertürk Karşıt Görüş Tartışma Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time
    19.30 TV 8 Ölümsüz Yabancı Sinema Prime-time

    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.45 NTV % 100 Futbol Spor Programı Prime-time
    19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Siyah Giyen Adamlar 2 Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.00 Star İzmir Çetesi Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time

    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Kutup Ekspresi Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Entrika Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time

    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time 19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Siyah Giyen Adamlar 2 Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
    20.00 NTV Sinema Benim Aşkım Aktüalite Prime-time
    20.00 Star İzmir Çetesi Yerli Dizi Prime-time

    20.00 Show Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma Prime-time
    20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
    20.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 Later With Jools Holland Müzik Programı Prime-time


    20.10 Habertürk Öteki Gündem Tartışma Prime-time
    20.15 Tnt Kutup Ekspresi Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 Cine-5 Entrika Yabancı Sinema Prime-time
    20.45 TRT1 1'e 1 Futbol Spor Programı Prime-time
    20.55 NTV % 100 Futbol (Canlı) Spor Programı Prime-time

    21.00 CNN-TÜRK Ne Oluyor ? Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E Sherlock Holmes 2 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 Lig TV Maraton Spor Programı Prime-time
    21.40 Samanyolu Maceracı Gezi Prime-time


    21.45 TV 8 Beyin Avcıları Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Kanal 7 İkbal İle Diyar Diyar Aktüalite Prime-time

    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 NTV 22 Haber Haberler Prime-time
    22.30 Tnt Worst Week Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Kanal D Kavak Yelleri Yerli Dizi Prime-time

    22.30 Star Küçük Kadınlar (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    22.35 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Eğlence Prime-time
    22.45 TRT1 Kanun Benim Yabancı Sinema Prime-time
    23.00 NTV 0-100 Gezi Gece

    23.00 Fox Tetikçi 2: Yüksek Gerilim Yabancı Sinema Gece
    23.00 CNBC-E Spartacus: Blood And Sand Yabancı Dizi Gece
    23.00 Atv Kızım Nerede Yerli Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
    23.00 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 CNN-TÜRK 32. Gün (Tekrar) Tartışma Gece

    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası Tartışma Gece
    23.30 Show Adını Feriha Koydum (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.45 Lig TV Günün Özetleri Spor Programı Gece
    23.45 TV 8 Paranoyak Talk Show Gece

    00.00 Kanal 7 Deli Yürek (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E The Walking Dead Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 E2 Dexter Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge (Tekrar) Tartışma Gece Yarısı

    00.30 Star Hayrettin Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Kanal D Disko Kralı Eğlence Gece Yarısı
    00.30 Kanaltürk Gerçek Efsaneler Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Cine-5 Yıldızlar Gece Parlar Talk Show Gece Yarısı
    00.45 Fox WWE Smackdown Spor Programı Gece Yarısı
    01.00 TV 8 Çığlık 3 Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.35 Atv Yüzleşme Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    04.00 Kanal D Zihin Oyunları Yabancı Sinema Gece Yarısı
    05.40 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş