TV'de Bugün Ne Var 24 Kasım 2010 Çarşamba

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda SeLeN tarafından 24 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

  1. SeLeN

    SeLeN Site Yetkilisi Editör

    Sponsorlu Bağlantılar
    TV'de Bugün Ne Var 24 Kasım 2010 Çarşamba konusu TV'de Bugün 24 Kasım 2010 Çarşamba


    06.00 N.Geographic Kabusa Dönen Yolculuklar Belgesel Sabah
    06.00 Star En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
    06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    06.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah

    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Bloomberg HT İlk Söz Ekonomi Sabah
    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah

    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında Yerli Dizi Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah

    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Angelo Rules Çizgi-Film Sabah
    06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 Lig TV Günaydın Futbol Spor Programı Sabah

    07.00 Fox Çalar Saat Haberler Sabah
    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah
    07.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah

    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 Habertürk Gün Başlıyor Haberler Sabah

    07.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    07.20 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah

    07.30 Tnt Ben 10 Alen Force Çizgi-Film Sabah
    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.45 Kanaltürk Doktorunuza Sorun Sağlık Sabah

    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    08.00 Cine-5 Kuantum Takımı Çizgi-Film Sabah
    08.00 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah

    08.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah
    08.00 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah

    08.05 Kanal 7 Bizim Doktorlar Sağlık Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah
    08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah

    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah

    08.30 Atv Bir İstanbul Masalı Yerli Dizi Sabah
    08.30 CNBC-E Açılışa Doğru Ekonomi Sabah
    08.35 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
    08.40 Samanyolu Calliou Yerli Dizi Sabah

    08.40 Tnt Fraiser Çizgi-Film Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah
    08.55 Cine-5 Oyun Evi Çizgi-Film Sabah
    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah

    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Habertürk Günden Önce Haberler Sabah
    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.00 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah

    09.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah

    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.15 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah

    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.30 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
    09.40 CNBC-E Sabah Notları Haberler Sabah
    09.40 Tnt Catherine Cookson Yabancı Dizi Sabah

    09.40 Kanal 7 İkbal'le Hayatın İçinden Kadın Programı Sabah
    09.45 Show Doktorlar Yerli Dizi Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.55 TRT1 Sütlü Kahve Aktüalite Sabah

    09.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Sabah
    10.00 N.Geographic Hayat bir Yolculuktur! Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah

    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 Fox Gel Barışalım Aktüalite Sabah

    10.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.05 Cine-5 Bon Appetite Aktüalite Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.10 Star Asi Yerli Dizi Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.15 Kanaltürk Arım Balım Peteğim Kadın Programı Sabah
    10.25 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah
    10.30 TV 8 Plates Sağlık Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah

    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.40 CNBC-E Burcu Soruyor Ekonomi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.00 TRT3 Almanya´dan Futbol Spor Programı Sabah

    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah
    11.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
    11.05 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah

    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.15 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Sabah
    11.15 TV 8 Aklımıza Takıldı Aktüalite Sabah
    11.15 TRT HABER Medya Müfettişi Aktüalite Sabah

    11.20 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah
    11.25 Cine-5 Uzman Gözüyle Sağlık Sabah
    11.30 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Öğle
    11.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Sabah

    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    11.45 TRT1 Arife Tarif Yemek Programı Sabah

    11.45 Lig TV Vay Bee Spor Programı Sabah
    12.00 N.Geographic Efsane mi, Gerçek mi? Belgesel Öğle
    12.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle

    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle
    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Lig TV Haber Haberler Öğle

    12.10 Lig TV Avrupa’dan Futbol Spor Programı Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle
    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle

    12.30 Tnt Party Of Five Yabancı Dizi Öğle
    12.30 Star Gün Ortası Haberler Öğle
    12.45 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle

    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle
    12.55 Cine-5 Kınalı Kar Yerli Dizi Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle

    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Habertürk Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğleden Sonra
    13.00 TRT3 TBMM-TV Haberler Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 Lig TV Haber Haberler Öğle
    13.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle
    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle

    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Göz Nuru Aktüalite Öğle

    13.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.30 Atv Yerli Dizi (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.00 Kanal D Hayat Ağacı Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.00 Kanal 7 Ezgi ile Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğleden Sonra

    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Öğle

    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
    14.00 Lig TV Futbol Gündemi Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Karar Verenler Ekonomi Öğle
    14.05 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğle

    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.15 TV 8 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    14.15 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
    14.30 Cine-5 Herkes Güzel Olacak Aktüalite Öğle

    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 Bloomberg HT Reel Gündem Ekonomi Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra

    14.30 CNN-TÜRK Dış Haber Haberler Öğle
    14.35 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    14.45 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği Belgesel Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Habertürk Habertürk Gündem Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Finans @ Web Ekonomi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden Sonra

    15.05 CNN-TÜRK Yurt Haberleri Haberler Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.15 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra

    15.20 TRT1 Hayat Türküsü Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden Sonra

    15.30 Show Yemekteyiz Yarışma Öğleden Sonra
    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E Kapanışa Doğru Ekonomi Öğleden Sonra

    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Çıkış Yolu Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Cine-5 Can Sağlığı Sağlık Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Maçın Öyküsü Spor Programı Öğleden Sonra

    16.15 Star Tom ve Jerry Kids Show Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 TV 8 50 Dakika Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Öğleden Sonra

    16.30 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Öğleden Sonra
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü
    16.40 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü

    16.45 Fox Aşkın Peşinde Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.45 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü

    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Fare Saldırısı Belgesel Akşam Üstü
    17.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 E2 Smallville Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK 360 Derece Haberler Akşam Üstü
    17.00 Star Passaparola Yarışma Akşam Üstü
    17.00 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Kadın Programı Akşam Üstü

    17.10 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.15 Lig TV Maçın Öyküsü Spor Programı Akşam Üstü
    17.30 TRT1 Birimiz İkimiz İçin Yarışma Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 Tnt Garfield Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Akşam Üstü
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam

    [​IMG]

    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam

    18.00 Fox Fox Akşam Haberler Akşam
    18.00 Lig TV Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Akşam Olunca Aktüalite Akşam
    18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam

    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.10 NTV Banu Güven İle Artı Aktüalite Akşam
    18.10 Lig TV Farklı Açı Spor Programı Akşam
    18.10 Habertürk Söz Sende Tartışma Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam
    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam

    18.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam
    18.30 Tnt Judging Amy Yabancı Dizi Akşam
    18.40 CNN-TÜRK Spor Vizyon Spor Programı Akşam
    18.40 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam

    18.45 Lig TV Dünden Bugüne Spor Programı Akşam
    18.45 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam

    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Habertürk Akşam Raporu Haberler Prime-time

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam

    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time
    19.00 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.10 NTV Yorum Farkı Tartışma Prime-time

    19.15 24 Nerede Kalmıştık? Tartışma Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.25 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time
    19.30 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Prime-time

    19.30 NTV Canlı Ana Haber Haberler Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time
    19.30 Lig TV Ana Haber Haberler Prime-time

    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Kanaltürk Hızlı ve Öfkeli Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Samanyolu Güz Gülleri Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Akşam
    19.55 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Atlantik için Savaş Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Prime-time

    20.00 TRT3 Şampiyonlar Ligi Özetler Spor Programı Prime-time
    20.00 CNBC-E Veronica Mars Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 E2 The Starter Wife Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.15 Fox Şeytan Marka Giyer Yabancı Sinema Prime-time
    20.30 Lig TV Yirmi Bir Spor Programı Prime-time

    20.30 24 Açık Görüş Tartışma Prime-time
    20.30 TRT HABER Büyüteç Tartışma Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time
    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time

    20.40 TRT3 Schalke 04-W.Bremen Spor Programı Prime-time
    20.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Prime-time
    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık Kahramanlar Belgesel Prime-time
    21.00 Habertürk Haber Bülteni 21 Haberler Prime-time

    21.00 NTV Mirgün Cabas İle Her Şey Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E Ghost Whisperer Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Prime-time
    21.10 Habertürk Karşıt Görüş Tartışma Prime-time

    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time
    21.15 TV 8 Hep Seni Aradım Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 TRT3 Yüzyılın Boks Efsaneleri Spor Programı Prime-time
    21.20 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time

    21.20 Cine-5 Aksiyon Fırtınası Aktüalite Prime-time
    21.30 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Prime-time
    21.30 TRT1 Yabancı Sinema Spor Programı Prime-time
    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time

    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel Prime-time
    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar Belgesel Prime-time
    22.00 CNBC-E Bal Yerli Sinema Gece
    22.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time

    22.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    22.00 Kanaltürk Vur ve Kaç Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time
    22.10 Cine-5 Canan Barlas'la Birebir Aktüalite Prime-time

    22.15 TRT3 Bir Zamanlar Aktüalite Prime-time
    22.30 Lig TV Futbol Life Spor Programı Prime-time
    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece

    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 N.Geographic Domuz Gribi: Salgınların Anatomisi Belgesel Gece
    23.00 TRT HABER Ufuk Çizgisi Aktüalite Gece
    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece

    23.00 Fox FOX Gece Haberi Haberler Gece
    23.00 NTV Basın Odası Tartışma Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece

    23.15 TV 8 Bunu Konuşalım Tartışma Gece
    23.15 Lig TV Farklı Açı Spor Programı Gece
    23.30 CNN-TÜRK Saba Tümer'le Bu Gece Sohbet Gece
    23.30 Fox Bizden Kaçmaz Magazin Gece

    23.30 TRT1 Sultan Avrupa´da Belgesel Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece
    23.30 D Spor Haber Haberler Gece

    23.35 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Gece Haberleri Haberler Gece
    23.45 Samanyolu Vahşi Zamanlar Belgesel Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı

    00.00 Habertürk 1 Gün Haberler Gece Yarısı
    00.00 TRT HABER Gün Sonu Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 The Pacific Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Çıkmaz Sokak Tartışma Gece

    00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Samanyolu Gece Haberleri Haberler Gece Yarısı
    01.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı

    00.30 Tnt Law & Order Yabancı Dizi Gece
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece Yarısı
    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş